Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U9
Warszawa, 06.11.2016
 

III Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok"
III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U6 III Puchar Burmistrza Białołęki "Pierwszy Krok" U11
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -18 kg -20 kg -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -32 kg -35 kg +35 kg
Kobiety -19 kg -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg +31 kg

kategoria: -35 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 5
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 8 lat 91 dni
Średnia wieku medalistów 8 lat 121 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 8 lat 91 dni
Najmłodszy zawodnik Antoni Sikorski (7 lat 186 dni)
Najstarszy zawodnik Konrad Kulak (8 lat 344 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Judo Legia Warszawa (3 zawodników)
Klub Judo Mizu Kobyłka (2 zawodników)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (5 walk)
Judo Legia Warszawa (4 walk)
UKS Judo Panda Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Antoni Sikorski
UKS SameJudo
2
Łukasz Stacewicz
UKS Judo Panda Warszawa
3
Konrad Kulak
Judo Legia Warszawa
3
Paweł Bańkowski
Judo Legia Warszawa
5
Bartosz Czyżak
Klub Judo Mizu Kobyłka
5
Maksymilian Perlejewski
Klub Judo Mizu Kobyłka
7
Piotr Wróblewski
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
7
Jan Szymaniak
Judo Legia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Łukasz StacewiczUKS Judo Panda WarszawaPaweł BańkowskiJudo Legia Warszawa100:0  
Łukasz StacewiczUKS Judo Panda WarszawaMaksymilian PerlejewskiKlub Judo Mizu Kobyłka100:0  
Łukasz StacewiczUKS Judo Panda WarszawaPiotr WróblewskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa100:0  
Maksymilian PerlejewskiKlub Judo Mizu KobyłkaPiotr WróblewskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa100:0  
Paweł BańkowskiJudo Legia WarszawaPiotr WróblewskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa100:0  
Paweł BańkowskiJudo Legia WarszawaMaksymilian PerlejewskiKlub Judo Mizu Kobyłka100:0  
Konrad KulakJudo Legia WarszawaBartosz CzyżakKlub Judo Mizu Kobyłka10:0  
Jan SzymaniakJudo Legia WarszawaKonrad KulakJudo Legia Warszawa1:0  
Bartosz CzyżakKlub Judo Mizu KobyłkaJan SzymaniakJudo Legia Warszawa1:0  
Antoni SikorskiUKS SameJudo Jan SzymaniakJudo Legia Warszawa100:0  
Antoni SikorskiUKS SameJudo Konrad KulakJudo Legia Warszawa100:0  
Antoni SikorskiUKS SameJudo Bartosz CzyżakKlub Judo Mizu Kobyłka100:0  
półfinałŁukasz StacewiczUKS Judo Panda WarszawaKonrad KulakJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałAntoni SikorskiUKS SameJudo Paweł BańkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
finałAntoni SikorskiUKS SameJudo Łukasz StacewiczUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl