Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U11
Warszawa, 18.03.2017
 

Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -30 bis kg -33 kg -33 bis kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -56 kg +56 kg
Kobiety -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -46 kg +46 kg

kategoria: -33 bis kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 25
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2007 - 2008
Średnia wieku zawodników 9 lat 344 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 320 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 320 dni
Najmłodszy zawodnik Adam Wa¶niewski (8 lat 313 dni)
Najstarszy zawodnik Witold Gnich (10 lat 111 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Kuma Judo Warszawa (4 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (3 zawodników)
KS Yawara Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (7 walk)
UKJ ASzWoj Warszawa (4 walk)
Kuma Judo Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Mikołaj Dudek
UKJ Lemur Warszawa
2
Karol Lenartowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Wojciech Ferenc
UKJ ASzWoj Warszawa
3
Filip Zaremba
UKS Judo Victoria Międzyborów
5
Jakub Jarosz
UKJ Meiyo Warszawa
5
Antoni Jakobczyk
Kuma Judo Warszawa
7
Maksymilian Dubrawski
UKJ Bushido Piaseczno
7
Bartosz Kowalski
UKS Chojrak Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKacper TobiaszKuma Judo WarszawaSzymon WaszakUKJ 225 Warszawa0.5:0  
I rundaAdam Wa¶niewskiKS Yawara WarszawaMaks DrewniakKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaSzymon PawełekKJ Politechniki Białostockiej BiałystokKacper TobiaszKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaMikołaj DudekUKJ Lemur WarszawaFilip ZarembaUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  
II rundaMaksymilian DubrawskiUKJ Bushido PiasecznoMaurycy OpielaKS Yawara Warszawa0.5:0  
II rundaAntoni JakobczykKuma Judo WarszawaJakub ChorostkowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaKarol LenartowskiUKJ Lemur WarszawaAdam Wa¶niewskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
II rundaWojciech FerencUKJ ASzWoj WarszawaWitold GnichUKJ Ookami Warszawa0.5:0  
II rundaJakub JaroszUKJ Meiyo WarszawaBartosz KowalskiUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaKarol OchenkowskiOSiR Serock SerockMateusz SienkiewiczKuma Judo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMikołaj DudekUKJ Lemur WarszawaSzymon PawełekKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
ćwierćfinałAntoni JakobczykKuma Judo WarszawaMaksymilian DubrawskiUKJ Bushido Piaseczno0.5:0  
ćwierćfinałKarol LenartowskiUKJ Lemur WarszawaWojciech FerencUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałJakub JaroszUKJ Meiyo WarszawaKarol OchenkowskiOSiR Serock Serock0.5:0  
półfinałMikołaj DudekUKJ Lemur WarszawaAntoni JakobczykKuma Judo Warszawa0.5:0  
półfinałKarol LenartowskiUKJ Lemur WarszawaJakub JaroszUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
finałMikołaj DudekUKJ Lemur WarszawaKarol LenartowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówSzymon PawełekKJ Politechniki Białostockiej Białystok0.5:0  
repasaże - II rundaMaksymilian DubrawskiUKJ Bushido PiasecznoJakub ChorostkowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówMaksymilian DubrawskiUKJ Bushido Piaseczno0.5:0  
o III miejsceFilip ZarembaUKS Judo Victoria MiędzyborówJakub JaroszUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaWojciech FerencUKJ ASzWoj WarszawaAdam Wa¶niewskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaBartosz KowalskiUKS Chojrak WarszawaKarol OchenkowskiOSiR Serock Serock0.5:0  
repasaże - finałWojciech FerencUKJ ASzWoj WarszawaBartosz KowalskiUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
o III miejsceWojciech FerencUKJ ASzWoj WarszawaAntoni JakobczykKuma Judo Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl