Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików
Józefów, 10.09.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 361 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 43 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 13 dni
Najmłodszy zawodnik Aleksandra Kowalewska (13 lat 87 dni)
Najstarszy zawodnik Marta Sawicka (14 lat 241 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Yuko Józefów (3 zawodników)
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa (1 zawodników)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Yuko Józefów (4 walk)
UKS Judo Fight Club Warszawa (3 walk)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Zuzanna Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
2
Nina WoĽnicka
UKS Halinów Team Halinów
3
Dominika Dołęgowska
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Marta Filochowska
UKJ Yuko Józefów
5
Maja Wileńska
UKJ Yuko Józefów
5
Aleksandra Kowalewska
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
7
Nel Kułakowska
UKJ Yuko Józefów
7
Marta Sawicka
UKS Judo Rawa Mazowiecka

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaNel KułakowskaUKJ Yuko JózefówAgnieszka ZałuskaAZS UW Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaNel KułakowskaUKJ Yuko Józefów0.5:0  
ćwierćfinałNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówMaja WileńskaUKJ Yuko Józefów0.5:0  
ćwierćfinałZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaAleksandra KowalewskaKlub Sportowy Nastula Club Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMarta FilochowskaUKJ Yuko JózefówMarta SawickaUKS Judo Rawa Mazowiecka0.5:0  
półfinałNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
półfinałZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaMarta FilochowskaUKJ Yuko Józefów0.5:0  
finałZuzanna BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów0.5:0  
repasaże - finałMaja WileńskaUKJ Yuko JózefówNel KułakowskaUKJ Yuko Józefów0.5:0  
o III miejsceMarta FilochowskaUKJ Yuko JózefówMaja WileńskaUKJ Yuko Józefów0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałAleksandra KowalewskaKlub Sportowy Nastula Club WarszawaMarta SawickaUKS Judo Rawa Mazowiecka0.5:0  
o III miejsceDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaAleksandra KowalewskaKlub Sportowy Nastula Club Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl