Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9
Warszawa, 04.11.2017
 

IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki
IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -18 kg -20 kg -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -32 kg -35 kg +35 kg
Kobiety -19 kg -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg -35 kg +35 kg

kategoria: +35 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 13
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2009 - 2010
Średnia wieku zawodników 8 lat 166 dni
Średnia wieku medalistów 8 lat 192 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 8 lat 144 dni
Najmłodszy zawodnik Makar Shpiliou (7 lat 95 dni)
Najstarszy zawodnik Sebastian Niziński (8 lat 341 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (2 zawodników)
Klub Judo Mizu Kobyłka (1 zawodników)
UMKS Dziatwa Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (6 walk)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (3 walk)
UMKS Dziatwa Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Antoni Sikorski
UKS SameJudo
2
Maksymilian Solan
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Jan Klukowski
UKS SameJudo
3
Sebastian Niziński
UMKS Dziatwa Warszawa
5
MATVII ZABRIANSKYI
KIEV KIEV
5
Maksymilian Perlejewski
Klub Judo Mizu Kobyłka
7
Wiktor Duszyński
UKJ 225 Warszawa
7
Makar Shpiliou
Sdushor Brest

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMaksymilian SolanIKIZAMA Judo Klub PiasecznoPaweł BańkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian SolanIKIZAMA Judo Klub PiasecznoJan KlukowskiUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian PerlejewskiKlub Judo Mizu KobyłkaWiktor DuszyńskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAntoni SikorskiUKS SameJudo Sebastian NizińskiUMKS Dziatwa Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMATVII ZABRIANSKYIKIEV KIEVMakar ShpiliouSdushor Brest0.5:0  
półfinałMaksymilian SolanIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMaksymilian PerlejewskiKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
półfinałAntoni SikorskiUKS SameJudo MATVII ZABRIANSKYIKIEV KIEV0.5:0  
finałAntoni SikorskiUKS SameJudo Maksymilian SolanIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - I rundaJan KlukowskiUKS SameJudo Paweł BańkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJan KlukowskiUKS SameJudo Wiktor DuszyńskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
o III miejsceJan KlukowskiUKS SameJudo MATVII ZABRIANSKYIKIEV KIEV0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałSebastian NizińskiUMKS Dziatwa WarszawaMakar ShpiliouSdushor Brest0.5:0  
o III miejsceSebastian NizińskiUMKS Dziatwa WarszawaMaksymilian PerlejewskiKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl