Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XI Turniej Judo U10
Józefów, 16.12.2017
 

XI Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2017
XI Turniej Judo U8 XI Turniej Judo U12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -32 kg -34 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg +50 kg
Kobiety -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg -35 kg -41 kg +41 kg

kategoria: -26 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 26
Liczba walk 36
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 9 lat 34 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 184 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 118 dni
Najmłodszy zawodnik Mateusz Osiecki (8 lat 132 dni)
Najstarszy zawodnik Ryszard Sienkiewicz (10 lat 19 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Yuko Józefów (4 zawodników)
Judo Legia Warszawa (4 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (8 walk)
UKJ Lemur Warszawa (5 walk)
Judo Legia Warszawa (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Wojciech Michalak
UKJ Champion Warszawa
3
Adrian Koszyk
UKS Chojrak Warszawa
3
Ryszard Sienkiewicz
Judo Legia Warszawa
5
Max Kielak
UKJ Lemur Warszawa
5
Maciej Pawliszyn
Klub Judo Mizu Kobyłka
7
Maksymilian Matuszewski
UKS SameJudo
7
Kamil Dolota
UKS Judo Fight Club Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaRyszard SienkiewiczJudo Legia WarszawaArkadiusz SzczepańskiSzkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy0.5:0  
I rundaSzymon LipskiUKJ Lemur WarszawaWojtek ZwolińskiUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
I rundaMaksymilian MatuszewskiUKS SameJudo Jan PłechaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
I rundaStanisław ChmielewskiJudo Legia WarszawaSzymon SzalkowskiUKJ Yuko Józefów0.5:0  
I rundaMax KielakUKJ Lemur WarszawaDzmitri KotckiGrodno Judo Club Grodno0.5:0  
I rundaAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaMaciej FliszkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaMaciej PawliszynKlub Judo Mizu KobyłkaMaciej O¶koJudo Legia Warszawa0.5:0  
I rundaMateusz OsieckiKlub Judo Boa Warszawa Stanisław MańturzykUKJ Yuko Józefów0.5:0  
I rundaKamil DolotaUKS Judo Fight Club WarszawaJeremi KajdanaJudo Legia Warszawa0.5:0  
I rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Franciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
II rundaRyszard SienkiewiczJudo Legia WarszawaSzymon LipskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaMaksymilian MatuszewskiUKS SameJudo Józef SzałajkoUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaYauheni NikalayeuSdushor BrestStanisław ChmielewskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaWojciech MichalakUKJ Champion WarszawaMax KielakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaMaciej PawliszynKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
II rundaMateusz OsieckiKlub Judo Boa Warszawa Franciszek StępniakUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
II rundaKamil DolotaUKS Judo Fight Club WarszawaTomasz TumiłowiczUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Edmund GorczycaSzkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy0.5:0  
ćwierćfinałRyszard SienkiewiczJudo Legia WarszawaMaksymilian MatuszewskiUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałWojciech MichalakUKJ Champion WarszawaYauheni NikalayeuSdushor Brest0.5:0  
ćwierćfinałAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaMateusz OsieckiKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
ćwierćfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Kamil DolotaUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
półfinałWojciech MichalakUKJ Champion WarszawaRyszard SienkiewiczJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Adrian KoszykUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
finałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Wojciech MichalakUKJ Champion Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaSzymon LipskiUKJ Lemur WarszawaArkadiusz SzczepańskiSzkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy0.5:0  
repasaże - II rundaMaksymilian MatuszewskiUKS SameJudo Szymon LipskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaMax KielakUKJ Lemur WarszawaYauheni NikalayeuSdushor Brest0.5:0  
repasaże - finałMax KielakUKJ Lemur WarszawaMaksymilian MatuszewskiUKS SameJudo 0.5:0  
o III miejsceAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaMax KielakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaciej PawliszynKlub Judo Mizu KobyłkaMaciej FliszkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaEdmund GorczycaSzkoła Podstawowa w Kowiesach KowiesyFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaMaciej PawliszynKlub Judo Mizu KobyłkaMateusz OsieckiKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
repasaże - II rundaKamil DolotaUKS Judo Fight Club WarszawaEdmund GorczycaSzkoła Podstawowa w Kowiesach Kowiesy0.5:0  
repasaże - finałMaciej PawliszynKlub Judo Mizu KobyłkaKamil DolotaUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
o III miejsceRyszard SienkiewiczJudo Legia WarszawaMaciej PawliszynKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl