Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XI Turniej Judo U10
Józefów, 16.12.2017
 

XI Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2017
XI Turniej Judo U8 XI Turniej Judo U12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -32 kg -34 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg +50 kg
Kobiety -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg -35 kg -41 kg +41 kg

kategoria: -32 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 25
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 9 lat 33 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 336 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 128 dni
Najmłodszy zawodnik Antoni Ziółkowski (8 lat 20 dni)
Najstarszy zawodnik Jerzy Szczypek (10 lat 19 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Yuko Józefów (3 zawodników)
Klub Judo Boa Warszawa (3 zawodników)
Judo Legia Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Gwardia Warszawa (5 walk)
Klub Judo Boa Warszawa (4 walk)
UKS Judo Victoria Międzyborów (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Borys Błachnio
WKS Gwardia Warszawa
2
Alesander Olszak
UKS Judo Victoria Międzyborów
3
Alexandre Vidal
UKJ ASzWoj Warszawa
3
Jerzy Szczypek
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
Karol Dziadek
UKJ Yuko Józefów
5
Miłosz Filipek
UKJ 225 Warszawa
7
Mateusz Pawlicki
Klub Judo Boa Warszawa
7
Alex Skorupka
Klub Judo Boa Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaBorys BłachnioWKS Gwardia WarszawaMikołaj ForytarzUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaBorys BłachnioWKS Gwardia WarszawaKacper LipkaJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaMateusz PawlickiKlub Judo Boa Warszawa Bartosz KędrońUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaKarol DziadekUKJ Yuko JózefówBielecki JózioUKJ Champion Warszawa0.5:0  
II rundaMiłosz FilipekUKJ 225 WarszawaRafał SzularzKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
II rundaAlexandre VidalUKJ ASzWoj WarszawaMikołaj StrzeżekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaAlex SkorupkaKlub Judo Boa Warszawa Jakub KołaczUKS Puma Złotokłos0.5:0  
II rundaFeliks SosnowskiJudo Legia WarszawaAntoni ZiółkowskiUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaAlesander OlszakUKS Judo Victoria MiędzyborówJerzy SzczypekUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBorys BłachnioWKS Gwardia WarszawaMateusz PawlickiKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
ćwierćfinałKarol DziadekUKJ Yuko JózefówMiłosz FilipekUKJ 225 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAlexandre VidalUKJ ASzWoj WarszawaAlex SkorupkaKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
ćwierćfinałAlesander OlszakUKS Judo Victoria MiędzyborówFeliks SosnowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałBorys BłachnioWKS Gwardia WarszawaKarol DziadekUKJ Yuko Józefów0.5:0  
półfinałAlesander OlszakUKS Judo Victoria MiędzyborówAlexandre VidalUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
finałBorys BłachnioWKS Gwardia WarszawaAlesander OlszakUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  
repasaże - I rundaKacper LipkaJudo Legia WarszawaMikołaj ForytarzUKJ Yuko Józefów0.5:0  
repasaże - II rundaMateusz PawlickiKlub Judo Boa Warszawa Kacper LipkaJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaMiłosz FilipekUKJ 225 WarszawaBielecki JózioUKJ Champion Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMiłosz FilipekUKJ 225 WarszawaMateusz PawlickiKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
o III miejsceAlexandre VidalUKJ ASzWoj WarszawaMiłosz FilipekUKJ 225 Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaAlex SkorupkaKlub Judo Boa Warszawa Mikołaj StrzeżekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJerzy SzczypekUKS Judo Fight Club WarszawaFeliks SosnowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJerzy SzczypekUKS Judo Fight Club WarszawaAlex SkorupkaKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
o III miejsceJerzy SzczypekUKS Judo Fight Club WarszawaKarol DziadekUKJ Yuko Józefów0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl