Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XI Turniej Judo U10
Józefów, 16.12.2017
 

XI Turniej Judo - KuĽnia Młodych Talentów 2017
XI Turniej Judo U8 XI Turniej Judo U12
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -30 kg -32 kg -34 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg +50 kg
Kobiety -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg -35 kg -41 kg +41 kg

kategoria: -39 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 20
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 9 lat 91 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 183 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 136 dni
Najmłodszy zawodnik Julian Wadych (8 lat 139 dni)
Najstarszy zawodnik Wojciech Osiński (10 lat 19 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
Klub Judo Boa Warszawa (2 zawodników)
Judo Legia Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Judo Legia Warszawa (6 walk)
UKS SameJudo (4 walk)
UKJ Lemur Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maksymilian Pieńkosz
UKS SameJudo
2
Michał Kuciński
UKJ Lemur Warszawa
3
Paweł Bańkowski
Judo Legia Warszawa
3
Wojciech Osiński
Judo Legia Warszawa
5
Filip Rzeszotek
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
5
Saikhan Tcuev
KS Gwardia Białystok
7
Julian Wadych
UKJ Yuko Józefów
7
Jan Sumara
UKJ 225 Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaDamian TworkowskiKlub Judo Boa Warszawa Mateusz WęgrzynekUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Julian WadychUKJ Yuko Józefów0.5:0  
I rundaSaikhan TcuevKS Gwardia BiałystokWojciech OsińskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
I rundaMichał KucińskiUKJ Lemur WarszawaJan SumaraUKJ 225 Warszawa0.5:0  
I rundaFilip RzeszotekUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMateusz ChudzikKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
ćwierćfinałMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Damian TworkowskiKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
ćwierćfinałSaikhan TcuevKS Gwardia BiałystokKrzysztof KwareckiUKS Neko Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMichał KucińskiUKJ Lemur WarszawaJędrzej SkibaUMKS Dziatwa Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałFilip RzeszotekUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaPaweł BańkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Saikhan TcuevKS Gwardia Białystok0.5:0  
półfinałMichał KucińskiUKJ Lemur WarszawaFilip RzeszotekUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
finałMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Michał KucińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaJulian WadychUKJ Yuko JózefówDamian TworkowskiKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
repasaże - I rundaWojciech OsińskiJudo Legia WarszawaKrzysztof KwareckiUKS Neko Warszawa0.5:0  
repasaże - finałWojciech OsińskiJudo Legia WarszawaJulian WadychUKJ Yuko Józefów0.5:0  
o III miejsceWojciech OsińskiJudo Legia WarszawaFilip RzeszotekUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaJan SumaraUKJ 225 WarszawaJędrzej SkibaUMKS Dziatwa Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaPaweł BańkowskiJudo Legia WarszawaMateusz ChudzikKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
repasaże - finałPaweł BańkowskiJudo Legia WarszawaJan SumaraUKJ 225 Warszawa0.5:0  
o III miejscePaweł BańkowskiJudo Legia WarszawaSaikhan TcuevKS Gwardia Białystok0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl