Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U16
Mysiadło, 03.02.2018
 

XIV Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola
XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U12 XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -32 kg -36 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 6
Liczba walk 9
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 14 lat 108 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 76 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 108 dni
Najmłodszy zawodnik Brajan Le¶niewski (13 lat 58 dni)
Najstarszy zawodnik Michał Masalski (14 lat 278 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników ULKS Judo Kowala (1 zawodników)
HKS Żubr Hajnówka (1 zawodników)
UKS Ulisses Team Pruszków (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS 10 Bydgoszcz (3 walk)
UKS Halinów Team Halinów (3 walk)
ULKS Judo Kowala (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jakub Kuban
UKS Halinów Team Halinów
2
Dominik Zakowicz
UKS 10 Bydgoszcz
3
Jakub Aleksandrowicz
UKS Ulisses Team Pruszków
3
Brajan Le¶niewski
ULKS Judo Kowala
5
Jan Gzik
WKS Gwardia Warszawa
5
Michał Masalski
HKS Żubr Hajnówka

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Jakub AleksandrowiczUKS Ulisses Team PruszkówJan GzikWKS Gwardia Warszawa10:0  
Brajan Le¶niewskiULKS Judo KowalaJakub AleksandrowiczUKS Ulisses Team Pruszków10:0  
Brajan Le¶niewskiULKS Judo KowalaJan GzikWKS Gwardia Warszawa10:0  
Dominik ZakowiczUKS 10 BydgoszczJakub KubanUKS Halinów Team Halinów10:0  
Dominik ZakowiczUKS 10 BydgoszczMichał MasalskiHKS Żubr Hajnówka10:0  
Jakub KubanUKS Halinów Team HalinówMichał MasalskiHKS Żubr Hajnówka10:0  
półfinałJakub KubanUKS Halinów Team HalinówBrajan Le¶niewskiULKS Judo Kowala0.5:0  
półfinałDominik ZakowiczUKS 10 BydgoszczJakub AleksandrowiczUKS Ulisses Team Pruszków0.5:0  
finałJakub KubanUKS Halinów Team HalinówDominik ZakowiczUKS 10 Bydgoszcz0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl