Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U11
Warszawa, 25.02.2018
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U9 Turniej Małego Mistrza U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -26 kg -27 kg -28 kg -29 kg -30 kg -32 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg +46 kg
Kobiety -22 kg -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -43 kg +43 kg

kategoria: -26 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 23
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 9 lat 92 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 355 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 110 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Karpiński (8 lat 140 dni)
Najstarszy zawodnik Kamil Dolota (10 lat 90 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
UKS Chojrak Warszawa (2 zawodników)
UKJ Champion Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (4 walk)
KS Yawara Warszawa (4 walk)
UKJ Champion Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Wojciech Michalak
UKJ Champion Warszawa
3
Kajetan Ossoliński
KS Yawara Warszawa
3
Kamil Dolota
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
Kamil Karpiński
UKJ Lemur Warszawa
5
Maciej Pec
UKJ Yuko Józefów
7
Nataniel Bełdyga
KS Gwardia Białystok
7
Dmitrii Egoshin
Gurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKamil DolotaUKS Judo Fight Club WarszawaAleksander AndroszczukJudo Legia Warszawa0.5:0  
I rundaKajetan OssolińskiKS Yawara WarszawaJanusz BarszczewskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaTymon ŁukasiewiczUKJ 82 Warszawa0.5:0  
I rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Dmitrii EgoshinGurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas0.5:0  
I rundaNataniel BełdygaKS Gwardia BiałystokWojciech LisUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  
I rundaWojciech MichalakUKJ Champion WarszawaAntoni GrubekKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
I rundaMaciej PecUKJ Yuko JózefówMateusz MazurUKS "SP 321" Warszawa0.5:0  
I rundaKamil KarpińskiUKJ Lemur WarszawaAdrian GolebiewskiUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKamil DolotaUKS Judo Fight Club WarszawaKajetan OssolińskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Adrian KoszykUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałWojciech MichalakUKJ Champion WarszawaNataniel BełdygaKS Gwardia Białystok0.5:0  
ćwierćfinałKamil KarpińskiUKJ Lemur WarszawaMaciej PecUKJ Yuko Józefów0.5:0  
półfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Kamil DolotaUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
półfinałWojciech MichalakUKJ Champion WarszawaKamil KarpińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Wojciech MichalakUKJ Champion Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaKajetan OssolińskiKS Yawara WarszawaAleksander AndroszczukJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaDmitrii EgoshinGurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblasAdrian KoszykUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
repasaże - finałKajetan OssolińskiKS Yawara WarszawaDmitrii EgoshinGurievsk Red Star Club Gurievsk Kaliningradskay oblas0.5:0  
o III miejsceKajetan OssolińskiKS Yawara WarszawaKamil KarpińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaNataniel BełdygaKS Gwardia BiałystokAntoni GrubekKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
repasaże - I rundaMaciej PecUKJ Yuko JózefówAdrian GolebiewskiUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMaciej PecUKJ Yuko JózefówNataniel BełdygaKS Gwardia Białystok0.5:0  
o III miejsceKamil DolotaUKS Judo Fight Club WarszawaMaciej PecUKJ Yuko Józefów0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl