Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Turniej Małego Mistrza U11
Warszawa, 25.02.2018
 

Turniej Małego Mistrza
Turniej Małego Mistrza U9 Turniej Małego Mistrza U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -24 kg -26 kg -27 kg -28 kg -29 kg -30 kg -32 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg +46 kg
Kobiety -22 kg -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -40 kg -43 kg +43 kg

kategoria: -29 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 24
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 9 lat 254 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 351 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 295 dni
Najmłodszy zawodnik Rafał Stępień (8 lat 359 dni)
Najstarszy zawodnik Max Gawan (10 lat 90 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
Judo Legia Warszawa (2 zawodników)
UKS Ronin-Team Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (4 walk)
UKS Galeon Gdynia (4 walk)
Judo Legia Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Staniisław Rutowicz
UKS Galeon Gdynia
2
Karol Podpora
Judo Legia Warszawa
3
Maksym Kłoszewski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Grzegorz Lubaszka
UKS Mokotovia Warszawa
5
Mikołaj Romanowski
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Krystian Szewczyk
UKJ Meiyo Warszawa
7
Tymon Józwiak
UKS Safari 152 Warszawa
7
Aleksander Fryska
UKJ Lemur Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKacper BaczewskiUKS Puma ZłotokłosRafał StępieńUKS Ippon MDK Kutno0.5:0  
II rundaKacper BaczewskiUKS Puma ZłotokłosDawid RomaniukUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaMikołaj RomanowskiUKS Ronin-Team WarszawaTymon JózwiakUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
II rundaMaciej ParulskiUKS Judo Panda WarszawaMax GawanKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaKarol PodporaJudo Legia WarszawaGrzegorz LubaszkaUKS Mokotovia Warszawa0.5:0  
II rundaMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoKacper WierzbickiKS Yawara Warszawa0.5:0  
II rundaKrystian SzewczykUKJ Meiyo WarszawaKsawery KorzeńUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaAleksander FryskaUKJ Lemur WarszawaIgor Pętlicki-malakUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaStaniisław RutowiczUKS Galeon GdyniaStanisław KwaczekJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMikołaj RomanowskiUKS Ronin-Team WarszawaKacper BaczewskiUKS Puma Złotokłos0.5:0  
ćwierćfinałKarol PodporaJudo Legia WarszawaMaciej ParulskiUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKrystian SzewczykUKJ Meiyo WarszawaMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
ćwierćfinałStaniisław RutowiczUKS Galeon GdyniaAleksander FryskaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałKarol PodporaJudo Legia WarszawaMikołaj RomanowskiUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
półfinałStaniisław RutowiczUKS Galeon GdyniaKrystian SzewczykUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  
finałStaniisław RutowiczUKS Galeon GdyniaKarol PodporaJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaTymon JózwiakUKS Safari 152 WarszawaKacper BaczewskiUKS Puma Złotokłos0.5:0  
repasaże - II rundaGrzegorz LubaszkaUKS Mokotovia WarszawaMaciej ParulskiUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
repasaże - finałGrzegorz LubaszkaUKS Mokotovia WarszawaTymon JózwiakUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
o III miejsceGrzegorz LubaszkaUKS Mokotovia WarszawaKrystian SzewczykUKJ Meiyo Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoKsawery KorzeńUKJ Yuko Józefów0.5:0  
repasaże - II rundaAleksander FryskaUKJ Lemur WarszawaStanisław KwaczekJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoAleksander FryskaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMikołaj RomanowskiUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl