Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ikizama Cup Piaseczno U10
Piaseczno, 10.02.2018
 

Ikizama Cup - Turniej o Puchar Burmistrza Piaseczna
Ikizama Cup Piaseczno U12 Ikizama Cup Piaseczno U14 Ikizama Cup Piaseczno U16
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -22 kg -24 kg -26 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg +40 kg
Kobiety -20 kg -22 kg -25 kg -28 kg -32 kg -37 kg -41 kg +41 kg

kategoria: -26 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 22
Liczba walk 33
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2009 - 2011
Średnia wieku zawodników 8 lat 143 dni
Średnia wieku medalistów 8 lat 308 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 8 lat 279 dni
Najmłodszy zawodnik Aleksander Cie¶lak (7 lat 74 dni)
Najstarszy zawodnik Tobias Brozek (9 lat 74 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (5 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
Grizzly Fight Club Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Chojrak Warszawa (7 walk)
UKJ Lemur Warszawa (5 walk)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Franciszek Plecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
3
Kamil Karpiński
UKJ Lemur Warszawa
3
Adrian Koszyk
UKS Chojrak Warszawa
5
Tobias Brozek
Sakura Judo leberec
5
Aleksander Gradowski
WTJ Włocławek
7
Maciej Pec
UKJ Yuko Józefów
7
Kacper Grzymek
UKS Chojrak Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaŁukasz SawickiUKS Safari 152 WarszawaJan PłechaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
I rundaAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaMaciej PecUKJ Yuko Józefów0.5:0  
I rundaFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoAleksander GradowskiWTJ Włocławek0.5:0  
I rundaKacper GrzymekUKS Chojrak WarszawaKsawery BłaszczyńskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Bartek LubnauIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
I rundaKamil KarpińskiUKJ Lemur WarszawaLeon ¦widerskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
II rundaŁukasz SawickiUKS Safari 152 WarszawaAleksander Cie¶lakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaJedrzej StaniszkisUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  
II rundaFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoKacper SkupUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
II rundaCyryl IwanickiUKJ Lemur WarszawaSzymon TurczaGrizzly Fight Club Warszawa0.5:0  
II rundaKacper GrzymekUKS Chojrak WarszawaFranciszek MorawskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
II rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Aleksander RaczkoUKJ Bushido Piaseczno0.5:0  
II rundaKamil KarpińskiUKJ Lemur WarszawaJan GórnickiGrizzly Fight Club Warszawa0.5:0  
II rundaTobias BrozekSakura Judo leberecMax KosackiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaŁukasz SawickiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoCyryl IwanickiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Kacper GrzymekUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKamil KarpińskiUKJ Lemur WarszawaTobias BrozekSakura Judo leberec0.5:0  
półfinałFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoAdrian KoszykUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
półfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Kamil KarpińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - I rundaMaciej PecUKJ Yuko JózefówJedrzej StaniszkisUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  
repasaże - I rundaAleksander GradowskiWTJ WłocławekKacper SkupUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaMaciej PecUKJ Yuko JózefówŁukasz SawickiUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaAleksander GradowskiWTJ WłocławekCyryl IwanickiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałAleksander GradowskiWTJ WłocławekMaciej PecUKJ Yuko Józefów0.5:0  
o III miejsceKamil KarpińskiUKJ Lemur WarszawaAleksander GradowskiWTJ Włocławek0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleksander RaczkoUKJ Bushido PiasecznoBartek LubnauIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - I rundaJan GórnickiGrizzly Fight Club WarszawaLeon ¦widerskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaKacper GrzymekUKS Chojrak WarszawaAleksander RaczkoUKJ Bushido Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaTobias BrozekSakura Judo leberecJan GórnickiGrizzly Fight Club Warszawa0.5:0  
repasaże - finałTobias BrozekSakura Judo leberecKacper GrzymekUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
o III miejsceAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaTobias BrozekSakura Judo leberec0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl