Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
SameJudo Cup U11
Marki, 25.03.2018
 

SameJudo Cup
SameJudo Cup U8 SameJudo Cup U9 SameJudo Cup U10 SameJudo Cup U13 - dziewczęta SameJudo Cup U12 - chłopcy SameJudo Cup U13 - chłopcy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -25 kg -27 kg -29 kg -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg +55 kg
Kobiety -21 kg -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -46 kg +46 kg

kategoria: -32 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 22
Liczba startujących zawodników 28
Liczba walk 38
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2008 - 2008
Średnia wieku zawodników 10 lat 62 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 10 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 63 dni
Najmłodszy zawodnik Mikhail Rymsha (9 lat 229 dni)
Najstarszy zawodnik Mateusz Szymański (10 lat 117 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKR TRIUMF KIEV (3 zawodników)
Sdushor Kaliningrad (2 zawodników)
UKS SameJudo (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKR TRIUMF KIEV (8 walk)
Moldova SSS MOLDOVA Moldova (5 walk)
Sdushor Kaliningrad (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
DANYL MYKYTIUK
UKR TRIUMF KIEV
2
BOHDAN KOROLOV
UKR TRIUMF KIEV
3
Mikhail Rymsha
Sdushor Brest
3
Nelu Popa
Moldova SSS MOLDOVA Moldova
5
NN Ostrovskyi
JC Lion UKRAINE Lwów
5
Jeremi Zalewski
WKS Gwardia Warszawa
7
Andrey Gorokhov
Sdushor Kaliningrad
7
Bruno Michalski-stępkowski
Judo Legia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKamil KarczUKS SameJudo Kacper SiarkiewiczUKJ 82 Warszawa0.5:0  
I rundaBruno Michalski-stępkowskiJudo Legia WarszawaJeremiasz BętkowskiUMKS ŻAK Kielce0.5:0  
I rundaDANYL MYKYTIUK UKR TRIUMF KIEVDavyd Rybalkin Ippon Kiev0.5:0  
I rundaNelu Popa Moldova SSS MOLDOVA Moldova VADYM GALIANLuboml UKRAINE Luboml 0.5:0  
I rundaMaksims KuļiąevskisRD SPORTS- LATVIA RygaPiotr HarasimowiczMKS Żak Ełk0.5:0  
I rundaNN OstrovskyiJC Lion UKRAINE LwówNikita KornevSdushor Kaliningrad0.5:0  
I rundaJeremi ZalewskiWKS Gwardia WarszawaIgor BorowskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
I rundaMaksim Dumanovjudo Kaliningrad KaliningradVLADYSLAV MITLYTSKYI UKR TRIUMF KIEV0.5:0  
I rundaAleksandrs JermoņinsRD SPORTS- LATVIA RygaAdrian MarczakUKS Piranie Grodzisk Mazowiecki0.5:0  
I rundaAndrey GorokhovSdushor KaliningradAntoni RydzewskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaKsawery MosingUKJ 225 WarszawaOleksandr Chekurda Ippon Kiev0.5:0  
I rundaAlexandre VidalUKJ ASzWoj WarszawaJan ŁachowskiUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaBruno Michalski-stępkowskiJudo Legia WarszawaKamil KarczUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaDANYL MYKYTIUK UKR TRIUMF KIEVMateusz SzymańskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
II rundaNelu Popa Moldova SSS MOLDOVA Moldova Maksims KuļiąevskisRD SPORTS- LATVIA Ryga0.5:0  
II rundaNN OstrovskyiJC Lion UKRAINE LwówHenry AntoineJudo Perrey Guerrier Le Havre0.5:0  
II rundaJeremi ZalewskiWKS Gwardia WarszawaMaksim Dumanovjudo Kaliningrad Kaliningrad0.5:0  
II rundaMikhail RymshaSdushor BrestAleksandrs JermoņinsRD SPORTS- LATVIA Ryga0.5:0  
II rundaAndrey GorokhovSdushor KaliningradKsawery MosingUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaBOHDAN KOROLOV UKR TRIUMF KIEVAlexandre VidalUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałDANYL MYKYTIUK UKR TRIUMF KIEVBruno Michalski-stępkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałNN OstrovskyiJC Lion UKRAINE LwówNelu Popa Moldova SSS MOLDOVA Moldova 0.5:0  
ćwierćfinałJeremi ZalewskiWKS Gwardia WarszawaMikhail RymshaSdushor Brest0.5:0  
ćwierćfinałBOHDAN KOROLOV UKR TRIUMF KIEVAndrey GorokhovSdushor Kaliningrad0.5:0  
półfinałDANYL MYKYTIUK UKR TRIUMF KIEVNN OstrovskyiJC Lion UKRAINE Lwów0.5:0  
półfinałBOHDAN KOROLOV UKR TRIUMF KIEVJeremi ZalewskiWKS Gwardia Warszawa0.5:0  
finałDANYL MYKYTIUK UKR TRIUMF KIEVBOHDAN KOROLOV UKR TRIUMF KIEV0.5:0  
repasaże - I rundaDavyd Rybalkin Ippon KievMateusz SzymańskiKS Yawara Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaNikita KornevSdushor KaliningradHenry AntoineJudo Perrey Guerrier Le Havre0.5:0  
repasaże - II rundaBruno Michalski-stępkowskiJudo Legia WarszawaDavyd Rybalkin Ippon Kiev0.5:0  
repasaże - II rundaNelu Popa Moldova SSS MOLDOVA Moldova Nikita KornevSdushor Kaliningrad0.5:0  
repasaże - finałNelu Popa Moldova SSS MOLDOVA Moldova Bruno Michalski-stępkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
o III miejsceNelu Popa Moldova SSS MOLDOVA Moldova Jeremi ZalewskiWKS Gwardia Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaksim Dumanovjudo Kaliningrad KaliningradIgor BorowskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaMikhail RymshaSdushor BrestMaksim Dumanovjudo Kaliningrad Kaliningrad0.5:0  
repasaże - II rundaAndrey GorokhovSdushor KaliningradAlexandre VidalUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
repasaże - finałMikhail RymshaSdushor BrestAndrey GorokhovSdushor Kaliningrad0.5:0  
o III miejsceMikhail RymshaSdushor BrestNN OstrovskyiJC Lion UKRAINE Lwów0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl