Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
SameJudo Cup U10
Marki, 24.03.2018
 

SameJudo Cup
SameJudo Cup U8 SameJudo Cup U9 SameJudo Cup U11 SameJudo Cup U13 - dziewczęta SameJudo Cup U12 - chłopcy SameJudo Cup U13 - chłopcy
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -23 kg -25 kg -27 kg -29 kg -31 kg -33 kg -35 kg -38 kg -42 kg -45 kg +45 kg
Kobiety -21 kg -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -59 kg +59 kg

kategoria: -31 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 23
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2009 - 2009
Średnia wieku zawodników 9 lat 99 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 116 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 116 dni
Najmłodszy zawodnik Mikołaj Przypa¶niak (8 lat 262 dni)
Najstarszy zawodnik TYMOFII TESNOVETS (9 lat 116 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Judo Legia Warszawa (2 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
RD SPORTS- LATVIA Ryga (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Judo Legia Warszawa (8 walk)
JC Lion UKRAINE Lwów (7 walk)
RD SPORTS- LATVIA Ryga (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Andrii Lazarchuk
JC Lion UKRAINE Lwów
2
Bohdan Yakymiv
JC Lion UKRAINE Lwów
3
Mikołaj Konieczny
Judo Legia Warszawa
3
Cyryl Tkaczow
Judo Legia Warszawa
5
TYMOFII TESNOVETS
UKR TRIUMF KIEV
5
Kirills Burakovs
RD SPORTS- LATVIA Ryga
7
Adam Mydlarski
UKJ Lemur Warszawa
7
Edgars Teicāns
RD SPORTS- LATVIA Ryga

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKirills BurakovsRD SPORTS- LATVIA RygaTomasz GocmanKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaCyryl TkaczowJudo Legia WarszawaKacper GrucaKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
I rundaMikołaj KomońUKJ 82 WarszawaAleksei FaleevSdushor Kaliningrad0.5:0  
I rundaBohdan Yakymiv JC Lion UKRAINE LwówAdam MydlarskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaTYMOFII TESNOVETS UKR TRIUMF KIEVMikołaj Przypa¶niakKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
I rundaMikołaj KoniecznyJudo Legia WarszawaDawid RomaniukUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaEdgars TeicānsRD SPORTS- LATVIA RygaJakub KrajętaKlub Sportowy Nastula Club Warszawa0.5:0  
I rundaAndrii LazarchukJC Lion UKRAINE LwówPascal LewandowskiUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałKirills BurakovsRD SPORTS- LATVIA RygaCyryl TkaczowJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBohdan Yakymiv JC Lion UKRAINE LwówMikołaj KomońUKJ 82 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałTYMOFII TESNOVETS UKR TRIUMF KIEVMikołaj KoniecznyJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAndrii LazarchukJC Lion UKRAINE LwówEdgars TeicānsRD SPORTS- LATVIA Ryga0.5:0  
półfinałBohdan Yakymiv JC Lion UKRAINE LwówKirills BurakovsRD SPORTS- LATVIA Ryga0.5:0  
półfinałAndrii LazarchukJC Lion UKRAINE LwówTYMOFII TESNOVETS UKR TRIUMF KIEV0.5:0  
finałAndrii LazarchukJC Lion UKRAINE LwówBohdan Yakymiv JC Lion UKRAINE Lwów0.5:0  
repasaże - I rundaCyryl TkaczowJudo Legia WarszawaTomasz GocmanKuma Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaAdam MydlarskiUKJ Lemur WarszawaMikołaj KomońUKJ 82 Warszawa0.5:0  
repasaże - finałCyryl TkaczowJudo Legia WarszawaAdam MydlarskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceCyryl TkaczowJudo Legia WarszawaTYMOFII TESNOVETS UKR TRIUMF KIEV0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMikołaj KoniecznyJudo Legia WarszawaMikołaj Przypa¶niakKlub Judo Boa Warszawa 0.5:0  
repasaże - I rundaEdgars TeicānsRD SPORTS- LATVIA RygaPascal LewandowskiUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - finałMikołaj KoniecznyJudo Legia WarszawaEdgars TeicānsRD SPORTS- LATVIA Ryga0.5:0  
o III miejsceMikołaj KoniecznyJudo Legia WarszawaKirills BurakovsRD SPORTS- LATVIA Ryga0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl