Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10
Warszawa, 03.11.2018
 

V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -22 kg -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -45 kg +45 kg
Kobiety -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -42 kg +42 kg

kategoria: -30 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 35
Liczba walk 47
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2009 - 2010
Średnia wieku zawodników 9 lat 159 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 324 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 332 dni
Najmłodszy zawodnik Oskar Kaleta (7 lat 328 dni)
Najstarszy zawodnik MYKOLA MADRIMOV (9 lat 340 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (10 zawodników)
Ukraine Kiev (6 zawodników)
SC TORNADO SHATSK (4 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk SC TORNADO SHATSK (10 walk)
Ukraine Kiev (7 walk)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
OLEKSANDR HONTARIEV
SC TORNADO SHATSK
2
Khazar Geydarov
Sport Club Sloboganec Kharkiv
3
Martins Ievins
JC Kyodai Riga
3
Tomasz Wrobel
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
MYKOLA MADRIMOV
SC TORNADO SHATSK
5
NIKITA TATARYN
UKR TRIUMF KIEV
7
Adam Mydlarski
UKJ Lemur Warszawa
7
Ivan Herasymenko
Ukraine Kiev

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKhazar GeydarovSport Club Sloboganec KharkivDENYS KHOVRENKOSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
I rundaJeremi KajdanaJudo Legia WarszawaKamil KarpińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaFranciszek DudkaUKS Judo Panda WarszawaVolodymyr SirukUkraine Kiev0.5:0  
II rundaKhazar GeydarovSport Club Sloboganec KharkivArtem PodorvanUkraine Kiev0.5:0  
II rundaFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoOliwier KaletaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaMartins IevinsJC Kyodai RigaIvan ZahryvyiUkraine Kiev0.5:0  
II rundaNAZAR MYSELIUKSC TORNADO SHATSKFilip ZawadzkiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaNIKITA TATARYN UKR TRIUMF KIEVJeremi KajdanaJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaIvan HerasymenkoUkraine KievAntoni CiesielskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaTimur VozarskyJudo Club Bardejov BardejovMax KielakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaDENYS FEDCHYSHYNSC TORNADO SHATSKAdrian KoszykUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaStanisław ChmielewskiJudo Legia WarszawaFranciszek DudkaUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
II rundaMYKOLA MADRIMOVSC TORNADO SHATSKAdam MydlarskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaOleksandr LukavenkoUkraine KievFranciszek MichalikUKJ ASzWoj Warszawa0.5:0  
II rundaOskar KaletaUKJ Lemur WarszawaJędrzej StaniszkisUKS Judo Victoria Międzyborów0.5:0  
II rundaJanusz BarszczewskiUKJ Lemur WarszawaKacper GrzymekUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaOLEKSANDR HONTARIEVSC TORNADO SHATSKMaciej FliszkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub PiasecznoDemyd KbeniakUkraine Kiev0.5:0  
II rundaStefan IovuHigashi Judo IrelandAleksander FryskaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
III rundaKhazar GeydarovSport Club Sloboganec KharkivFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
III rundaMartins IevinsJC Kyodai RigaNAZAR MYSELIUKSC TORNADO SHATSK0.5:0  
III rundaNIKITA TATARYN UKR TRIUMF KIEVIvan HerasymenkoUkraine Kiev0.5:0  
III rundaTimur VozarskyJudo Club Bardejov BardejovDENYS FEDCHYSHYNSC TORNADO SHATSK0.5:0  
III rundaMYKOLA MADRIMOVSC TORNADO SHATSKStanisław ChmielewskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
III rundaOleksandr LukavenkoUkraine KievOskar KaletaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
III rundaOLEKSANDR HONTARIEVSC TORNADO SHATSKJanusz BarszczewskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
III rundaTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub PiasecznoStefan IovuHigashi Judo Ireland0.5:0  
ćwierćfinałKhazar GeydarovSport Club Sloboganec KharkivMartins IevinsJC Kyodai Riga0.5:0  
ćwierćfinałNIKITA TATARYN UKR TRIUMF KIEVTimur VozarskyJudo Club Bardejov Bardejov0.5:0  
ćwierćfinałMYKOLA MADRIMOVSC TORNADO SHATSKOskar KaletaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałOLEKSANDR HONTARIEVSC TORNADO SHATSKTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
półfinałKhazar GeydarovSport Club Sloboganec KharkivNIKITA TATARYN UKR TRIUMF KIEV0.5:0  
półfinałOLEKSANDR HONTARIEVSC TORNADO SHATSKMYKOLA MADRIMOVSC TORNADO SHATSK0.5:0  
finałOLEKSANDR HONTARIEVSC TORNADO SHATSKKhazar GeydarovSport Club Sloboganec Kharkiv0.5:0  
repasaże - I rundaArtem PodorvanUkraine KievDENYS KHOVRENKOSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
repasaże - II rundaArtem PodorvanUkraine KievFranciszek PlechaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaIvan HerasymenkoUkraine KievJeremi KajdanaJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - III rundaMartins IevinsJC Kyodai RigaArtem PodorvanUkraine Kiev0.5:0  
repasaże - III rundaIvan HerasymenkoUkraine KievTimur VozarskyJudo Club Bardejov Bardejov0.5:0  
repasaże - finałMartins IevinsJC Kyodai RigaIvan HerasymenkoUkraine Kiev0.5:0  
o III miejsceMartins IevinsJC Kyodai RigaMYKOLA MADRIMOVSC TORNADO SHATSK0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaAdam MydlarskiUKJ Lemur WarszawaStanisław ChmielewskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaJanusz BarszczewskiUKJ Lemur WarszawaMaciej FliszkiewiczUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - III rundaAdam MydlarskiUKJ Lemur WarszawaOskar KaletaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - III rundaTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub PiasecznoJanusz BarszczewskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub PiasecznoAdam MydlarskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub PiasecznoNIKITA TATARYN UKR TRIUMF KIEV0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl