Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U12
Warszawa, 03.11.2018
 

V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki
V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -56 kg +56 kg
Kobiety -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -56 kg +56 kg

kategoria: -42 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 14
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2007 - 2009
Średnia wieku zawodników 11 lat 66 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 312 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 200 dni
Najmłodszy zawodnik Maksymilian Solan (9 lat 308 dni)
Najstarszy zawodnik Ivan Yushcenko (11 lat 341 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Sdushor KALININGRAD (3 zawodników)
Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION (2 zawodników)
Judo Olymp Gruzja (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Judo Olymp Gruzja (6 walk)
JC Kyodai Riga (4 walk)
JudoClub Makarenko Kharkiv (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Tomass Manfelds
JC Kyodai Riga
2
Antoni Kwieciński
UKJ Champion Warszawa
3
Luka Matcharashvili
Judo Olymp Gruzja
3
Damian Paszek
UKJ Ryś Warszawa
5
Georghe Tataru
Judo Olymp Gruzja
5
Szymon Szarowicz
UKS Judo Panda Warszawa
7
Maksymilian Pieńkosz
UKS SameJudo
7
Kiryll Ivanushkin
Sdushor KALININGRAD

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaSzymon SzarowiczUKS Judo Panda WarszawaOSTAP HRYHORENKOSport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
I rundaGeorghe TataruJudo Olymp GruzjaMaksymilian SolanIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
I rundaViacheslav PotapovJudoClub Makarenko KharkivArtem KozikinSdushor KALININGRAD0.5:0  
I rundaMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Michal KulkaJudo Club Bardejov Bardejov0.5:0  
II rundaAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaSzymon SzarowiczUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
II rundaKarol LenartowskiUKJ Lemur WarszawaDanila KozhevnikovSdushor KALININGRAD0.5:0  
II rundaGeorghe TataruJudo Olymp GruzjaArtur MakarenkoJudoClub Makarenko Kharkiv0.5:0  
II rundaViacheslav PotapovJudoClub Makarenko KharkivDMYTRO HALICH Sport Club KIEV REGION TEAM KIEV REGION0.5:0  
II rundaTomass ManfeldsJC Kyodai RigaDamian PaszekUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
II rundaLuka MatcharashviliJudo Olymp GruzjaMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaJerzy KucharczykJudo Legia WarszawaMichał KucińskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaKarol LenartowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałGeorghe TataruJudo Olymp GruzjaKiryll IvanushkinSdushor KALININGRAD0.5:0  
ćwierćfinałTomass ManfeldsJC Kyodai RigaViacheslav PotapovJudoClub Makarenko Kharkiv0.5:0  
ćwierćfinałLuka MatcharashviliJudo Olymp GruzjaJerzy KucharczykJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaGeorghe TataruJudo Olymp Gruzja0.5:0  
półfinałTomass ManfeldsJC Kyodai RigaLuka MatcharashviliJudo Olymp Gruzja0.5:0  
finałTomass ManfeldsJC Kyodai RigaAntoni KwiecińskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaArtur MakarenkoJudoClub Makarenko KharkivMaksymilian SolanIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaSzymon SzarowiczUKS Judo Panda WarszawaKarol LenartowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaKiryll IvanushkinSdushor KALININGRADArtur MakarenkoJudoClub Makarenko Kharkiv0.5:0  
repasaże - finałSzymon SzarowiczUKS Judo Panda WarszawaKiryll IvanushkinSdushor KALININGRAD0.5:0  
o III miejsceLuka MatcharashviliJudo Olymp GruzjaSzymon SzarowiczUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaDamian PaszekUKJ Ryś WarszawaViacheslav PotapovJudoClub Makarenko Kharkiv0.5:0  
repasaże - II rundaMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo Jerzy KucharczykJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałDamian PaszekUKJ Ryś WarszawaMaksymilian PieńkoszUKS SameJudo 0.5:0  
o III miejsceDamian PaszekUKJ Ryś WarszawaGeorghe TataruJudo Olymp Gruzja0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl