Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U12
Sochaczew, 17.11.2018
 

XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U15
XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U10 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U16 XII Międzynarodwy Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew -U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg +66 kg
Kobiety -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -66 kg +66 kg

kategoria: -42 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2007 - 2008
Średnia wieku zawodników 11 lat 43 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 90 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 43 dni
Najmłodszy zawodnik Jakub Harasimiuk (10 lat 0 dni)
Najstarszy zawodnik Antoni Kwieciński (11 lat 355 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Judo Legia Warszawa (2 zawodników)
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki (1 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Champion Warszawa (5 walk)
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki (3 walk)
KS Yawara Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Antoni Kwieciński
UKJ Champion Warszawa
2
Miłosz Zaborowski
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
3
Jakub Harasimiuk
LUKS Jusport Justynów
3
Maurycy Opiela
KS Yawara Warszawa
5
Jerzy Kucharczyk
Judo Legia Warszawa
5
Wojciech Osiński
Judo Legia Warszawa
7
Karol Lenartowski
UKJ Lemur Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Antoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaMaurycy OpielaKS Yawara Warszawa10:0  
Antoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaKarol LenartowskiUKJ Lemur Warszawa10:0  
Antoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaJerzy KucharczykJudo Legia Warszawa10:0  
Maurycy OpielaKS Yawara WarszawaJerzy KucharczykJudo Legia Warszawa10:0  
Maurycy OpielaKS Yawara WarszawaKarol LenartowskiUKJ Lemur Warszawa10:0  
Jerzy KucharczykJudo Legia WarszawaKarol LenartowskiUKJ Lemur Warszawa10:0  
Miłosz ZaborowskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiWojciech OsińskiJudo Legia Warszawa10:0  
Miłosz ZaborowskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiJakub HarasimiukLUKS Jusport Justynów10:0  
Jakub HarasimiukLUKS Jusport JustynówWojciech OsińskiJudo Legia Warszawa10:0  
półfinałAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaJakub HarasimiukLUKS Jusport Justynów0.5:0  
półfinałMiłosz ZaborowskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiMaurycy OpielaKS Yawara Warszawa0.5:0  
finałAntoni KwiecińskiUKJ Champion WarszawaMiłosz ZaborowskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl