Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ikizama Cup U12 zaawansowani
Piaseczno, 09.03.2019
 

Ikizama Cup
Ikizama Cup U8 Ikizama Cup U10 Ikizama Cup U12 pocz±tkuj±cy Ikizama Cup U14 Ikizama Cup U17
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -28 kg -30 kg -32 kg -34 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -57 kg +57 kg
Kobiety -22 kg -25 kg -28 kg -31 kg -35 kg -38 kg -41 kg -47 kg +47 kg

kategoria: -28 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 19
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 10 lat 39 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 184 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 92 dni
Najmłodszy zawodnik Marcel Pasiuk (9 lat 146 dni)
Najstarszy zawodnik Filips Pacholak (11 lat 102 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (7 zawodników)
UKS SameJudo (3 zawodników)
Klub Judo Mizu Kobyłka (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (14 walk)
UKS SameJudo (8 walk)
KS Gwardia Białystok (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Gabriel Kowalik
UKJ Lemur Warszawa
3
Filips Pacholak
UKJ Lemur Warszawa
3
Mikołaj Sarnowski
UKJ Lemur Warszawa
5
Krystian Kurowski
UKJ Lemur Warszawa
5
Szymon Kowalczyk
UKS SameJudo
7
Marcel Pasiuk
KS Gwardia Białystok
7
Krzysztof Zabłocki
UKJ Lemur Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarcel PasiukKS Gwardia BiałystokMaciej PawliszynKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
I rundaBartłomiej ZabrockiHKS Żubr HajnówkaJan SzczepańskiKS AZS-AWF Warszawa0.5:0  
I rundaFilips PacholakUKJ Lemur WarszawaMaciej PecUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaMarcel PasiukKS Gwardia BiałystokMateusz WoĽniakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaKrystian KurowskiUKJ Lemur WarszawaDAMIAN PASZKOWSKIKlub Judo Shamo Ełk Ełk0.5:0  
II rundaSzymon KowalczykUKS SameJudo Bartłomiej ZabrockiHKS Żubr Hajnówka0.5:0  
II rundaGabriel KowalikUKJ Lemur WarszawaPaweł CichyMKS Pałac Młodzieży Łódź0.5:0  
II rundaFilips PacholakUKJ Lemur WarszawaAlbert PAKUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur WarszawaMateusz MiernickiGrizzly Fight Club Warszawa0.5:0  
II rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Mikołaj SarnowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
II rundaAntoni GrubekKlub Judo Mizu KobyłkaOliwier KalataUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKrystian KurowskiUKJ Lemur WarszawaMarcel PasiukKS Gwardia Białystok0.5:0  
ćwierćfinałGabriel KowalikUKJ Lemur WarszawaSzymon KowalczykUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałFilips PacholakUKJ Lemur WarszawaKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Antoni GrubekKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
półfinałGabriel KowalikUKJ Lemur WarszawaKrystian KurowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Filips PacholakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Gabriel KowalikUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaMarcel PasiukKS Gwardia BiałystokDAMIAN PASZKOWSKIKlub Judo Shamo Ełk Ełk0.5:0  
repasaże - II rundaSzymon KowalczykUKS SameJudo Paweł CichyMKS Pałac Młodzieży Łódź0.5:0  
repasaże - finałSzymon KowalczykUKS SameJudo Marcel PasiukKS Gwardia Białystok0.5:0  
o III miejsceFilips PacholakUKJ Lemur WarszawaSzymon KowalczykUKS SameJudo 0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAlbert PAKUKS SameJudo Maciej PecUKJ Yuko Józefów0.5:0  
repasaże - II rundaKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur WarszawaAlbert PAKUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - II rundaMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaAntoni GrubekKlub Judo Mizu Kobyłka0.5:0  
repasaże - finałMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
o III miejsceMikołaj SarnowskiUKJ Lemur WarszawaKrystian KurowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl