Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Same Judo Cup 4 U11
Marki, 23.03.2019
 

Same Judo Cup 4
Same Judo Cup 4 U8 Same Judo Cup 4 U9 Same Judo Cup 4 U10 Same Judo Cup 4 U12 Same Judo Cup 4 U14 K Same Judo Cup 4 U13 Same Judo Cup 4 U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg +50 kg
Kobiety -17 kg -23 kg -26 kg -30 kg -34 kg -38 kg -42 kg -55 kg +55 kg

kategoria: -28 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 31
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2009 - 2009
Średnia wieku zawodników 9 lat 364 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 344 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 311 dni
Najmłodszy zawodnik Temuujin Od-Erdene (9 lat 114 dni)
Najstarszy zawodnik MIĶELIS STARPIŅ© (10 lat 115 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ Lemur Warszawa (4 zawodników)
UKS SameJudo (3 zawodników)
Kazachstan (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Kazachstan (6 walk)
UKS SameJudo (5 walk)
Mongolia Mongolia (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Dmitrii Egoshin
RED STAR Guryevsk
3
Aslan Yergaliyev
Kazachstan
3
Kerey Yedil
Kazachstan
5
Temuujin Od-Erdene
Mongolia Mongolia
5
Filip Pacholak
UKJ Lemur Warszawa
7
Daniil Shchankin
Koenig Judo Club Rosja
7
Iwanicki Marcin
KS Yawara Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Filip PacholakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaTUDOR TRIF ROU MIADO’S SIBIUMarcel PasiukKS Gwardia Białystok0.5:0  
I rundaNikita ZagorskisSatori dojo RigaKrystian KurowskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
I rundaDaniil ShchankinKoenig Judo Club RosjaDENYS PAKUKR Klub Judo Master Kyjów 0.5:0  
I rundaDENYS FILONENKO UKR TRIUMF KIEVGabriel KowalikUKJ Lemur Warszawa  
I rundaIwanicki MarcinKS Yawara WarszawaKacper BielińskiUKS SameJudo   
I rundaTemuujin Od-ErdeneMongolia MongoliaKrzysztof ZabłockiUKJ Lemur Warszawa  
II rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo ILYA TKHAYKazachstan Team   
II rundaTUDOR TRIF ROU MIADO’S SIBIUAdrian KoszykUKS Chojrak Warszawa  
II rundaNikita ZagorskisSatori dojo RigaSetgey KirichukIsakovskie Judoisty Kaliningrad  
II rundaAslan YergaliyevKazachstan Daniil ShchankinKoenig Judo Club Rosja  
II rundaDENYS FILONENKO UKR TRIUMF KIEVMIĶELIS STARPIŅ©LVA SIGULDA Łotwa Łotwa  
II rundaDmitrii EgoshinRED STAR GuryevskIwanicki MarcinKS Yawara Warszawa  
II rundaTemuujin Od-ErdeneMongolia MongoliaKostia ProkopienkoSC TORNADO SHATSK  
II rundaKerey YedilKazachstan Szymon KowalczykUKS SameJudo   
ćwierćfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo TUDOR TRIF ROU MIADO’S SIBIU  
ćwierćfinałAslan YergaliyevKazachstan Nikita ZagorskisSatori dojo Riga  
ćwierćfinałDmitrii EgoshinRED STAR GuryevskDENYS FILONENKO UKR TRIUMF KIEV  
ćwierćfinałKerey YedilKazachstan Temuujin Od-ErdeneMongolia Mongolia  
półfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Aslan YergaliyevKazachstan   
półfinałDmitrii EgoshinRED STAR GuryevskKerey YedilKazachstan   
finałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Dmitrii EgoshinRED STAR Guryevsk  
repasaże - I rundaFilip PacholakUKJ Lemur WarszawaILYA TKHAYKazachstan Team   
repasaże - II rundaFilip PacholakUKJ Lemur WarszawaTUDOR TRIF ROU MIADO’S SIBIU  
repasaże - II rundaDaniil ShchankinKoenig Judo Club RosjaNikita ZagorskisSatori dojo Riga  
repasaże - finałFilip PacholakUKJ Lemur WarszawaDaniil ShchankinKoenig Judo Club Rosja  
o III miejsceKerey YedilKazachstan Filip PacholakUKJ Lemur Warszawa  

Repasaże II
repasaże - II rundaIwanicki MarcinKS Yawara WarszawaDENYS FILONENKO UKR TRIUMF KIEV  
repasaże - II rundaTemuujin Od-ErdeneMongolia MongoliaSzymon KowalczykUKS SameJudo   
repasaże - finałTemuujin Od-ErdeneMongolia MongoliaIwanicki MarcinKS Yawara Warszawa  
o III miejsceAslan YergaliyevKazachstan Temuujin Od-ErdeneMongolia Mongolia  

Polityka prywatności Judostat.pl