Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U12
Warszawa, 18.05.2019
 

Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego-U14
Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. J.¦lawskiego U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -28 kg -30 kg -32 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg +60 kg
Kobiety -26 kg -29 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -46 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 25
Liczba reprezentowanych województw 1
Startujące roczniki 2008 - 2008
Średnia wieku zawodników 11 lat 74 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 92 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 44 dni
Najmłodszy zawodnik Ignacy Stelmach (10 lat 167 dni)
Najstarszy zawodnik Sebastian Gulczak (11 lat 171 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Judo Legia Warszawa (3 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (3 zawodników)
UKJ Ryś Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (9 walk)
Judo Legia Warszawa (5 walk)
UKS Judo Panda Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Karol Lenartowski
UKJ Lemur Warszawa
2
Tymon Pietrzak
UKJ Lemur Warszawa
3
Grzegorz Jaworski
UKS Judo Panda Warszawa
3
Jerzy Kucharczyk
Judo Legia Warszawa
5
Ignacy Stelmach
UKS Ronin-Team Warszawa
5
Dawid Nowogórski
UKJ Ryś Warszawa
7
Borys Jaroszewicz
UKS Sakura Warszawa
7
Bartosz Dużyński
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaTymon PietrzakUKJ Lemur WarszawaŁukasz BobińskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaTymon PietrzakUKJ Lemur WarszawaKarol Wyrzykowski - KućSKF Columbus Warszawa0.5:0  
II rundaDawid NowogórskiUKJ Ryś WarszawaMateusz TyszkiewiczUKS Drako 79 Warszawa0.5:0  
II rundaBartosz DużyńskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaKrzysztof JeżyńskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaIgnacy StelmachUKS Ronin-Team WarszawaSebastian GulczakUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaJerzy KucharczykJudo Legia WarszawaŁukasz LudyniaUKS Safari 152 Warszawa0.5:0  
II rundaKarol LenartowskiUKJ Lemur WarszawaJan SumaraUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaGrzegorz JaworskiUKS Judo Panda WarszawaBorys JaroszewiczUKS Sakura Warszawa0.5:0  
II rundaKrzysztof RybarczykUKJ Lemur WarszawaMateusz MarcinowskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałTymon PietrzakUKJ Lemur WarszawaDawid NowogórskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałIgnacy StelmachUKS Ronin-Team WarszawaBartosz DużyńskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKarol LenartowskiUKJ Lemur WarszawaJerzy KucharczykJudo Legia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałGrzegorz JaworskiUKS Judo Panda WarszawaKrzysztof RybarczykUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałTymon PietrzakUKJ Lemur WarszawaIgnacy StelmachUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  
półfinałKarol LenartowskiUKJ Lemur WarszawaGrzegorz JaworskiUKS Judo Panda Warszawa0.5:0  
finałKarol LenartowskiUKJ Lemur WarszawaTymon PietrzakUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaŁukasz BobińskiJudo Legia WarszawaKarol Wyrzykowski - KućSKF Columbus Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaDawid NowogórskiUKJ Ryś WarszawaŁukasz BobińskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaBartosz DużyńskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaSebastian GulczakUKJ 225 Warszawa0.5:0  
repasaże - finałDawid NowogórskiUKJ Ryś WarszawaBartosz DużyńskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
o III miejsceGrzegorz JaworskiUKS Judo Panda WarszawaDawid NowogórskiUKJ Ryś Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaJerzy KucharczykJudo Legia WarszawaJan SumaraUKJ 225 Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaBorys JaroszewiczUKS Sakura WarszawaKrzysztof RybarczykUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJerzy KucharczykJudo Legia WarszawaBorys JaroszewiczUKS Sakura Warszawa0.5:0  
o III miejsceJerzy KucharczykJudo Legia WarszawaIgnacy StelmachUKS Ronin-Team Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl