Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12
Warszawa, 09.11.2019
 

VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki
VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U10 VI Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki-U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -57 kg -65 kg +65 kg
Kobiety -25 kg -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg +59 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 7
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 11 lat 58 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 25 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 58 dni
Najmłodszy zawodnik Antoni Sikorski (10 lat 189 dni)
Najstarszy zawodnik Sebastian Gulczak (11 lat 347 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (2 zawodników)
UKS SameJudo (1 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (4 walk)
Judo Club KIN Jelgava/Latvia (4 walk)
UKS Judo Fight Club Warszawa (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Dmitrijs Żukausks
Judo Club KIN Jelgava/Latvia
2
Antoni Sikorski
UKS SameJudo
3
Stanisław Gruszczyński
UKJ 82 Warszawa
3
Marek Lechowicz
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
Michał Lazaj
GKS Czarni Bytom
5
Sebastian Gulczak
UKJ 225 Warszawa
7
Igor Szcze¶niak
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Dmitrijs ŻukausksJudo Club KIN Jelgava/LatviaSebastian GulczakUKJ 225 Warszawa10:0  
Dmitrijs ŻukausksJudo Club KIN Jelgava/LatviaIgor Szcze¶niakGKS Czarni Bytom10:0  
Sebastian GulczakUKJ 225 WarszawaIgor Szcze¶niakGKS Czarni Bytom10:0  
Antoni SikorskiUKS SameJudo Igor Szcze¶niakGKS Czarni Bytom10:0  
Antoni SikorskiUKS SameJudo Dmitrijs ŻukausksJudo Club KIN Jelgava/Latvia10:0  
Antoni SikorskiUKS SameJudo Sebastian GulczakUKJ 225 Warszawa10:0  
Stanisław GruszczyńskiUKJ 82 WarszawaMichał LazajGKS Czarni Bytom10:0  
Marek LechowiczUKS Judo Fight Club WarszawaStanisław GruszczyńskiUKJ 82 Warszawa10:0  
Marek LechowiczUKS Judo Fight Club WarszawaMichał LazajGKS Czarni Bytom10:0  
półfinałAntoni SikorskiUKS SameJudo Stanisław GruszczyńskiUKJ 82 Warszawa0.5:0  
półfinałDmitrijs ŻukausksJudo Club KIN Jelgava/LatviaMarek LechowiczUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
finałDmitrijs ŻukausksJudo Club KIN Jelgava/LatviaAntoni SikorskiUKS SameJudo 0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl