Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U12
Warszawa, 26.10.2019
 

IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo
IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U8 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U10 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo U14 IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo-Niepełnosprawni
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg +55 kg
Kobiety -28 kg -31 kg -34 kg -37 kg -40 kg -44 kg -48 kg -58 kg +58 kg

kategoria: -33 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 17
Liczba walk 24
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 11 lat 60 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 35 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 11 lat 32 dni
Najmłodszy zawodnik Maksymilian Florczak (10 lat 90 dni)
Najstarszy zawodnik Adrian Styczyński (11 lat 332 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (4 zawodników)
UKJ Champion Warszawa (3 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (11 walk)
UKJ Lemur Warszawa (6 walk)
UKJ Champion Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Franciszek Płecha
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
2
Maksym Kłoszewski
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Tomasz Wrobel
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
3
Filip Zawadzki
UKJ Lemur Warszawa
5
Julian Kowalski
UKJ Champion Warszawa
5
Adam Mydlarski
UKJ Lemur Warszawa
7
Maksymilian Florczak
UKJ 225 Warszawa
7
Grzegorz Lubaszka
UKS Mokotovia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaFilip SkrajnyIKIZAMA Judo Klub PiasecznoWitold ReszkaKuma Judo Warszawa0.5:0  
II rundaFilip ZawadzkiUKJ Lemur WarszawaFilip SkrajnyIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
II rundaJulian KowalskiUKJ Champion WarszawaOlaf ZuchoraMMKS Wojownik Skierniewice0.5:0  
II rundaIwanicki MateuszKS Yawara WarszawaJakub BiertytaUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
II rundaMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMaksymilian FlorczakUKJ 225 Warszawa0.5:0  
II rundaTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub PiasecznoWincenty KoreckiKS Yawara Warszawa0.5:0  
II rundaGrzegorz LubaszkaUKS Mokotovia WarszawaAdrian StyczyńskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
II rundaAdam MydlarskiUKJ Lemur WarszawaOlaf Ja¶kowskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
II rundaFranciszek PłechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoJulek RoguskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałFilip ZawadzkiUKJ Lemur WarszawaJulian KowalskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoIwanicki MateuszKS Yawara Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub PiasecznoGrzegorz LubaszkaUKS Mokotovia Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałFranciszek PłechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoAdam MydlarskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub PiasecznoFilip ZawadzkiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
półfinałFranciszek PłechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
finałFranciszek PłechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMaksym KłoszewskiIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaJulian KowalskiUKJ Champion WarszawaFilip SkrajnyIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - II rundaMaksymilian FlorczakUKJ 225 WarszawaIwanicki MateuszKS Yawara Warszawa0.5:0  
repasaże - finałJulian KowalskiUKJ Champion WarszawaMaksymilian FlorczakUKJ 225 Warszawa0.5:0  
o III miejsceTomasz WrobelIKIZAMA Judo Klub PiasecznoJulian KowalskiUKJ Champion Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaGrzegorz LubaszkaUKS Mokotovia WarszawaWincenty KoreckiKS Yawara Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaAdam MydlarskiUKJ Lemur WarszawaJulek RoguskiUKJ 225 Warszawa0.5:0  
repasaże - finałAdam MydlarskiUKJ Lemur WarszawaGrzegorz LubaszkaUKS Mokotovia Warszawa0.5:0  
o III miejsceFilip ZawadzkiUKJ Lemur WarszawaAdam MydlarskiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl