Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XV Mazowiecki Turniej Judo 2011-2012
Sochaczew, 05.12.2020
 

XV Mazowiecki Turniej Judo
XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -21 kg -24 kg -27 kg -30 kg -34 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg +55 kg
Kobiety -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -44 kg -48 kg +48 kg

kategoria: -34 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 19
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2011 - 2012
Średnia wieku zawodników 9 lat 97 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 121 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 86 dni
Najmłodszy zawodnik Mateusz Jędrzejczak (8 lat 143 dni)
Najstarszy zawodnik Antoni Mazur-Prejss (10 lat 8 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Akademia Judo Łódź (5 zawodników)
Judo Legia Warszawa (5 zawodników)
AZS UW Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Judo Fight Club Warszawa (5 walk)
Judo Legia Warszawa (5 walk)
UKS SameJudo (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kamil Hawryluk
UKS Judo Panda Warszawa
2
Michał Knych
Hachi Judo Warszawa
3
Stanisław Cie¶lik
UKS SameJudo
3
Witek Przybylski
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
Marcel Kudlicki
Judo Legia Warszawa
5
Sebastian Pióro
Judo Legia Warszawa
7
Patryk Wnuk
KS Akademia Judo Łódź
7
Wojciech Klein
AZS UW Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMichał KnychHachi Judo WarszawaJakub DubowskiKS Gwardia Białystok0.5:0  
I rundaMarcel KudlickiJudo Legia WarszawaStanisław Cie¶likUKS SameJudo 0.5:0  
I rundaWitek PrzybylskiUKS Judo Fight Club WarszawaAntoni Mazur-PrejssJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaMichał KnychHachi Judo WarszawaJakub AdamczewskiKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
II rundaPatryk WnukKS Akademia Judo ŁódźMariusz WitkowskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
II rundaMarcel KudlickiJudo Legia WarszawaTaras SzewczenkoKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
II rundaWitek PrzybylskiUKS Judo Fight Club WarszawaMateusz JędrzejczakKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
II rundaKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaAdam WypychUKS SameJudo 0.5:0  
II rundaSebastian PióroJudo Legia WarszawaWojciech KleinAZS UW Warszawa0.5:0  
II rundaKsawery WosińskiUKS Siódemka SochaczewWiktor FelnerKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
ćwierćfinałMichał KnychHachi Judo WarszawaPatryk WnukKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
ćwierćfinałMarcel KudlickiJudo Legia WarszawaKazimierz Kowalski-KleinAZS UW Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaWitek PrzybylskiUKS Judo Fight Club Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałSebastian PióroJudo Legia WarszawaKsawery WosińskiUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
półfinałMichał KnychHachi Judo WarszawaMarcel KudlickiJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaSebastian PióroJudo Legia Warszawa0.5:0  
finałKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaMichał KnychHachi Judo Warszawa0.5:0  
repasaże - I rundaJakub DubowskiKS Gwardia BiałystokJakub AdamczewskiKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
repasaże - I rundaStanisław Cie¶likUKS SameJudo Taras SzewczenkoKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
repasaże - II rundaPatryk WnukKS Akademia Judo ŁódźJakub DubowskiKS Gwardia Białystok0.5:0  
repasaże - II rundaStanisław Cie¶likUKS SameJudo Kazimierz Kowalski-KleinAZS UW Warszawa0.5:0  
repasaże - finałStanisław Cie¶likUKS SameJudo Patryk WnukKS Akademia Judo Łódź0.5:0  
o III miejsceStanisław Cie¶likUKS SameJudo Sebastian PióroJudo Legia Warszawa0.5:0  

Repasaże II
repasaże - II rundaWitek PrzybylskiUKS Judo Fight Club WarszawaAdam WypychUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - II rundaWojciech KleinAZS UW WarszawaKsawery WosińskiUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
repasaże - finałWitek PrzybylskiUKS Judo Fight Club WarszawaWojciech KleinAZS UW Warszawa0.5:0  
o III miejsceWitek PrzybylskiUKS Judo Fight Club WarszawaMarcel KudlickiJudo Legia Warszawa0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl