Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XV Mazowiecki Turniej Judo 2011-2012
Sochaczew, 05.12.2020
 

XV Mazowiecki Turniej Judo
XV Mazowiecki Turniej Judo 2009-2010 XV Mazowiecki Turniej Judo 2007-2008
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -21 kg -24 kg -27 kg -30 kg -34 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg +55 kg
Kobiety -24 kg -27 kg -30 kg -33 kg -36 kg -44 kg -48 kg +48 kg

kategoria: -38 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 6
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2011 - 2012
Średnia wieku zawodników 9 lat 233 dni
Średnia wieku medalistów 9 lat 340 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 9 lat 256 dni
Najmłodszy zawodnik Filip Paciorek (8 lat 247 dni)
Najstarszy zawodnik DAWID ZDANOWICZ (10 lat 8 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (3 zawodników)
Judo Legia Warszawa (2 zawodników)
UKS Siódemka Sochaczew (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (3 walk)
UKS Sakura Judo Płock (3 walk)
WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kacper Natkowski
UKS Sakura Judo Płock
2
Bartosz Rogalski
Judo Legia Warszawa
3
Kacper Żarłok
UKS SameJudo
3
DAWID ZDANOWICZ
KS Gwardia Białystok
5
Manuel Jukowski
WTJ WŁOCŁAWEK Włocławek
5
Filip Paciorek
UKS SameJudo
7
Szymon Koszela
Judo Legia Warszawa
7
Maksymilian Stępniak
UKS Siódemka Sochaczew

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaManuel JukowskiWTJ WŁOCŁAWEK WłocławekOliwier SkładUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałBartosz RogalskiJudo Legia WarszawaManuel JukowskiWTJ WŁOCŁAWEK Włocławek0.5:0  
ćwierćfinałKacper ŻarłokUKS SameJudo Maksymilian StępniakUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
ćwierćfinałKacper NatkowskiUKS Sakura Judo PłockFilip PaciorekUKS SameJudo 0.5:0  
ćwierćfinałDAWID ZDANOWICZKS Gwardia BiałystokSzymon KoszelaJudo Legia Warszawa0.5:0  
półfinałBartosz RogalskiJudo Legia WarszawaKacper ŻarłokUKS SameJudo 0.5:0  
półfinałKacper NatkowskiUKS Sakura Judo PłockDAWID ZDANOWICZKS Gwardia Białystok0.5:0  
finałKacper NatkowskiUKS Sakura Judo PłockBartosz RogalskiJudo Legia Warszawa0.5:0  
repasaże - finałManuel JukowskiWTJ WŁOCŁAWEK WłocławekMaksymilian StępniakUKS Siódemka Sochaczew0.5:0  
o III miejsceDAWID ZDANOWICZKS Gwardia BiałystokManuel JukowskiWTJ WŁOCŁAWEK Włocławek0.5:0  

Repasaże II
repasaże - finałFilip PaciorekUKS SameJudo Szymon KoszelaJudo Legia Warszawa0.5:0  
o III miejsceKacper ŻarłokUKS SameJudo Filip PaciorekUKS SameJudo 0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl