Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U16 (2006-2007)
Tuliszków, 06.03.2021
 

IX Ogólnopolski Turniej Judo
IX Ogólnopolski Turniej Judo - U12 (2010-2011) IX Ogólnopolski Turniej Judo - U14 (2008-2009)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 4
Liczba startujących zawodników 5
Liczba walk 10
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2006 - 2007
Średnia wieku zawodników 14 lat 42 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 111 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 14 lat 42 dni
Najmłodszy zawodnik Teodor Susid (13 lat 177 dni)
Najstarszy zawodnik Michał Korotko (15 lat 30 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Dwunastka-Euroline Leszno (2 zawodników)
UKS SIMBA Reda (1 zawodników)
PKS Olimpia Poznań (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Dwunastka-Euroline Leszno (5 walk)
UKS SIMBA Reda (4 walk)
UKS Smecz Pobiedziska (1 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kacper Sadecki
UKS SIMBA Reda
2
Michał Korotko
UKS Dwunastka-Euroline Leszno
3
Maciej Wesołowski
UKS Dwunastka-Euroline Leszno
4
Ryszard Słotwiński
UKS Smecz Pobiedziska
5
Teodor Susid
PKS Olimpia Poznań

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Michał KorotkoUKS Dwunastka-Euroline LesznoTeodor SusidPKS Olimpia Poznań10:0  
Michał KorotkoUKS Dwunastka-Euroline LesznoRyszard SłotwińskiUKS Smecz Pobiedziska10:0  
Ryszard SłotwińskiUKS Smecz PobiedziskaTeodor SusidPKS Olimpia Poznań10:0  
Kacper SadeckiUKS SIMBA RedaMichał KorotkoUKS Dwunastka-Euroline Leszno10:0  
Kacper SadeckiUKS SIMBA RedaRyszard SłotwińskiUKS Smecz Pobiedziska10:0  
Kacper SadeckiUKS SIMBA RedaTeodor SusidPKS Olimpia Poznań10:0  
Kacper SadeckiUKS SIMBA RedaMaciej WesołowskiUKS Dwunastka-Euroline Leszno10:0  
Maciej WesołowskiUKS Dwunastka-Euroline LesznoTeodor SusidPKS Olimpia Poznań10:0  
Maciej WesołowskiUKS Dwunastka-Euroline LesznoRyszard SłotwińskiUKS Smecz Pobiedziska10:0  
Michał KorotkoUKS Dwunastka-Euroline LesznoMaciej WesołowskiUKS Dwunastka-Euroline Leszno10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl