Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U14 (2008-2009)
Warszawa, 22.05.2021
 

WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego
WOM-Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego U12 (2010)
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -30 kg -33 kg -36 kg -39 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg +66 kg
Kobiety -27 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg +57 kg

kategoria: -36 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 19
Liczba walk 28
Liczba reprezentowanych województw 2
Startujące roczniki 2008 - 2009
Średnia wieku zawodników 12 lat 193 dni
Średnia wieku medalistów 12 lat 350 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 12 lat 288 dni
Najmłodszy zawodnik Michał Kamiński (11 lat 148 dni)
Najstarszy zawodnik Kajetan Ossoliński (13 lat 176 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS SameJudo (3 zawodników)
Hachi Judo Warszawa (2 zawodników)
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS SameJudo (11 walk)
Hachi Judo Warszawa (5 walk)
UKJ Lemur Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Bartłomiej Dobrowolski
UKS SameJudo
2
Kamil Dolota
UKS SameJudo
3
Kajetan Ossoliński
Hachi Judo Warszawa
3
Filip Zawadzki
UKJ Lemur Warszawa
5
Szymon Kowalczyk
UKS SameJudo
5
Filip Skrajny
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
7
Mateusz Iwanicki
Hachi Judo Warszawa
7
Adrian Koszyk
UKS Chojrak Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaSzymon KowalczykUKS SameJudo Jakub BierytaAkademia Sportu Wawer Warszawa0.5:0  
I rundaAdrian GołębiewskiUKS Chojrak WarszawaMichał KamińskiKuma Judo Warszawa0.5:0  
I rundaKamil DolotaUKS SameJudo Kajetan OssolińskiHachi Judo Warszawa0.5:0  
II rundaSzymon KowalczykUKS SameJudo Filip SkrajnyIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
II rundaEmil PytaUKJ Lemur WarszawaJózef SzałajkoUKJ Yuko Józefów0.5:0  
II rundaAntoni KosieradzkiKlub Sportowy Nastula Club WarszawaAdrian GołębiewskiUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Mateusz IwanickiHachi Judo Warszawa0.5:0  
II rundaKamil DolotaUKS SameJudo Wiktor KałuskiUKJ Kobra Warszawa0.5:0  
II rundaFilip KieszkiewiczUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaŁukasz KameckiKlub Sportowy Nastula Club Warszawa0.5:0  
II rundaFilip ZawadzkiUKJ Lemur WarszawaAdrian KoszykUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
II rundaJan PłechaIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMateusz KokoszaHato Judo Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałSzymon KowalczykUKS SameJudo Emil PytaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Antoni KosieradzkiKlub Sportowy Nastula Club Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałKamil DolotaUKS SameJudo Filip KieszkiewiczUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
ćwierćfinałFilip ZawadzkiUKJ Lemur WarszawaJan PłechaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
półfinałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Szymon KowalczykUKS SameJudo 0.5:0  
półfinałKamil DolotaUKS SameJudo Filip ZawadzkiUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
finałBartłomiej DobrowolskiUKS SameJudo Kamil DolotaUKS SameJudo 0.5:0  
repasaże - I rundaFilip SkrajnyIKIZAMA Judo Klub PiasecznoJakub BierytaAkademia Sportu Wawer Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaFilip SkrajnyIKIZAMA Judo Klub PiasecznoEmil PytaUKJ Lemur Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaMateusz IwanickiHachi Judo WarszawaAntoni KosieradzkiKlub Sportowy Nastula Club Warszawa0.5:0  
repasaże - finałFilip SkrajnyIKIZAMA Judo Klub PiasecznoMateusz IwanickiHachi Judo Warszawa0.5:0  
o III miejsceFilip ZawadzkiUKJ Lemur WarszawaFilip SkrajnyIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaKajetan OssolińskiHachi Judo WarszawaWiktor KałuskiUKJ Kobra Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaKajetan OssolińskiHachi Judo WarszawaFilip KieszkiewiczUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa0.5:0  
repasaże - II rundaAdrian KoszykUKS Chojrak WarszawaJan PłechaIKIZAMA Judo Klub Piaseczno0.5:0  
repasaże - finałKajetan OssolińskiHachi Judo WarszawaAdrian KoszykUKS Chojrak Warszawa0.5:0  
o III miejsceKajetan OssolińskiHachi Judo WarszawaSzymon KowalczykUKS SameJudo 0.5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl