Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolski Turniej Judo U12
Grodzisk Mazowiecki, 24.04.2022
 

Ogólnopolski Turniej Judo
Ogólnopolski Turniej Judo U10 Ogólnopolski Turniej Judo U14 Ogólnopolski Turniej Judo U16
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -29 kg -31 kg -33 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg
Kobiety -26 kg -29 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg

kategoria: -38 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 22
Liczba reprezentowanych województw 3
Startujące roczniki 2011 - 2012
Średnia wieku zawodników 10 lat 177 dni
Średnia wieku medalistów 10 lat 283 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 195 dni
Najmłodszy zawodnik Adam Dziewulski (9 lat 207 dni)
Najstarszy zawodnik Franciszek Lewicki (11 lat 147 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Panda Warszawa (2 zawodników)
MMKS Wojownik Skierniewice (2 zawodników)
Hachi Judo Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Hachi Judo Warszawa (4 walk)
MOS Zatoka Braniewo (3 walk)
UKS SameJudo (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Michał Knych
Hachi Judo Warszawa
2
Kamil Hawryluk
UKS Judo Panda Warszawa
3
Tymoteusz Gurazdowski
KS Yawara Warszawa
3
bartek kmin
MOS Zatoka Braniewo
5
Tomasz Czarkowski
Kuma Judo Warszawa
5
Adam Dziewulski
UKS SameJudo
7
Ksawery Dobosz
UKJ Champion Warszawa
7
Paweł Kubka
MUKS Kokoro Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaTymoteusz GurazdowskiKS Yawara WarszawaKonstanty TymickiKS AZS-AWF Warszawa10:0  
I rundaPaweł Kubka MUKS Kokoro ŁódźFranciszek LewickiHachi Judo Warszawa10:0  
I rundaAdam DziewulskiUKS SameJudo Wojciech SKONECZNYMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
I rundaKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaOlton HannaAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa10:0  
I rundabartek kminMOS Zatoka BraniewoKsawery DoboszUKJ Champion Warszawa10:0  
I rundaKacper KARKOWSKIMMKS Wojownik SkierniewiceMaks OchnikUKS Judo Panda Warszawa10:0  
I rundaMichał KnychHachi Judo WarszawaHubert MilczarekUKS Orkan Judo Sochaczew10:0  
ćwierćfinałTymoteusz GurazdowskiKS Yawara WarszawaPaweł Kubka MUKS Kokoro Łódź10:0  
ćwierćfinałKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaAdam DziewulskiUKS SameJudo 10:0  
ćwierćfinałbartek kminMOS Zatoka BraniewoKacper KARKOWSKIMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
ćwierćfinałMichał KnychHachi Judo WarszawaTomasz CzarkowskiKuma Judo Warszawa10:0  
półfinałKamil HawrylukUKS Judo Panda WarszawaTymoteusz GurazdowskiKS Yawara Warszawa10:0  
półfinałMichał KnychHachi Judo Warszawabartek kminMOS Zatoka Braniewo10:0  
finałMichał KnychHachi Judo WarszawaKamil HawrylukUKS Judo Panda Warszawa10:0  
repasaże - I rundaPaweł Kubka MUKS Kokoro ŁódźKonstanty TymickiKS AZS-AWF Warszawa10:0  
repasaże - I rundaAdam DziewulskiUKS SameJudo Olton HannaAkademia Judo Klub Sportowy Warszawa10:0  
repasaże - finałAdam DziewulskiUKS SameJudo Paweł Kubka MUKS Kokoro Łódź10:0  
o III miejscebartek kminMOS Zatoka BraniewoAdam DziewulskiUKS SameJudo 10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaKsawery DoboszUKJ Champion WarszawaKacper KARKOWSKIMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
repasaże - I rundaTomasz CzarkowskiKuma Judo WarszawaHubert MilczarekUKS Orkan Judo Sochaczew10:0  
repasaże - finałTomasz CzarkowskiKuma Judo WarszawaKsawery DoboszUKJ Champion Warszawa10:0  
o III miejsceTymoteusz GurazdowskiKS Yawara WarszawaTomasz CzarkowskiKuma Judo Warszawa10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl