Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolski Turniej Judo U12
Grodzisk Mazowiecki, 24.04.2022
 

Ogólnopolski Turniej Judo
Ogólnopolski Turniej Judo U10 Ogólnopolski Turniej Judo U14 Ogólnopolski Turniej Judo U16
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -27 kg -29 kg -31 kg -33 kg -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg
Kobiety -26 kg -29 kg -33 kg -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg

kategoria: -42 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 23
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 2011 - 2012
Średnia wieku zawodników 10 lat 290 dni
Średnia wieku medalistów 11 lat 13 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 10 lat 339 dni
Najmłodszy zawodnik Maksymilian Gnyszka (9 lat 212 dni)
Najstarszy zawodnik Franciszek Dmitruk (11 lat 147 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Kuma Judo Warszawa (2 zawodników)
ASW Tiger Skierniewice (2 zawodników)
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Kuma Judo Warszawa (7 walk)
MMKS Wojownik Skierniewice (3 walk)
KS Akademia Judo Łódź (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Franciszek Dmitruk
Kuma Judo Warszawa
2
Artur Girndt
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
3
Szymon B±czek
Kuma Judo Warszawa
3
Szymon Ryplewicz
KS Akademia Judo Łódź
5
Artur MALKOWSKI
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Aleksander FARAT
ASW Tiger Skierniewice
7
Franciszek Cudny
Klub Sportowy Nastula Club Warszawa
7
Mykita Chernyshuk
KS Gwardia Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaFranciszek CudnyKlub Sportowy Nastula Club WarszawaAntoni MILCZAREKASW Tiger Skierniewice10:0  
I rundaArtur GirndtUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiJulian D±browskiKS AZS-AWF Warszawa10:0  
I rundaArtur MALKOWSKIMMKS Wojownik SkierniewiceJakub Ja¶kiewiczUKS Judo Panda Warszawa10:0  
I rundaSzymon B±czekKuma Judo WarszawaIvan KudriavskyiUKS Piranie Grodzisk Mazowiecki10:0  
I rundaFranciszek DmitrukKuma Judo WarszawaFilip WęgrzynUKS SameJudo 10:0  
I rundaAleksander FARATASW Tiger SkierniewiceIgor PożarowszczykUKS Yoko Ząbki10:0  
I rundaSzymon RyplewiczKS Akademia Judo ŁódźStanisław WegnerowiczKlub Sportowy Nastula Club Warszawa10:0  
I rundaMykita ChernyshukKS Gwardia ŁódźMaksymilian GnyszkaUKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów10:0  
ćwierćfinałArtur GirndtUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiFranciszek CudnyKlub Sportowy Nastula Club Warszawa10:0  
ćwierćfinałSzymon B±czekKuma Judo WarszawaArtur MALKOWSKIMMKS Wojownik Skierniewice10:0  
ćwierćfinałFranciszek DmitrukKuma Judo WarszawaAleksander FARATASW Tiger Skierniewice10:0  
ćwierćfinałSzymon RyplewiczKS Akademia Judo ŁódźMykita ChernyshukKS Gwardia Łódź10:0  
półfinałArtur GirndtUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiSzymon B±czekKuma Judo Warszawa10:0  
półfinałFranciszek DmitrukKuma Judo WarszawaSzymon RyplewiczKS Akademia Judo Łódź10:0  
finałFranciszek DmitrukKuma Judo WarszawaArtur GirndtUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:0  
repasaże - I rundaFranciszek CudnyKlub Sportowy Nastula Club WarszawaJulian D±browskiKS AZS-AWF Warszawa10:0  
repasaże - I rundaArtur MALKOWSKIMMKS Wojownik SkierniewiceIvan KudriavskyiUKS Piranie Grodzisk Mazowiecki10:0  
repasaże - finałArtur MALKOWSKIMMKS Wojownik SkierniewiceFranciszek CudnyKlub Sportowy Nastula Club Warszawa10:0  
o III miejsceSzymon RyplewiczKS Akademia Judo ŁódźArtur MALKOWSKIMMKS Wojownik Skierniewice10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleksander FARATASW Tiger SkierniewiceFilip WęgrzynUKS SameJudo 10:0  
repasaże - I rundaMykita ChernyshukKS Gwardia ŁódźStanisław WegnerowiczKlub Sportowy Nastula Club Warszawa10:0  
repasaże - finałAleksander FARATASW Tiger SkierniewiceMykita ChernyshukKS Gwardia Łódź10:0  
o III miejsceSzymon B±czekKuma Judo WarszawaAleksander FARATASW Tiger Skierniewice10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl