Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek
Bochnia, 20-21.04.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 26
Liczba walk 36
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1999 - 2000
Średnia wieku zawodników 13 lat 166 dni
Średnia wieku medalistów 14 lat 23 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 363 dni
Najmłodszy zawodnik Kamila Mozga (12 lat 161 dni)
Najstarszy zawodnik Nel Licznerska (14 lat 87 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników PTS Gwardia Bydgoszcz (3 zawodników)
UKS 15 Krosno (2 zawodników)
UKS Judo Mysłowice (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Judo Wolbrom (7 walk)
MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski (6 walk)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Alicja Dudek
SGKS Wybrzeże Gdańsk
2
Justyna Pogłódek
UKS Judo Wolbrom
3
Alicja Szewczak
MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski
3
Weronika Maci±g
UKS Judo Wolbrom
5
Patrycja Wojtelewicz
UKJ AON Rembertów
5
Jagoda Gunia
UKS 15 Krosno
7
Patrycja Szota
UKS Olimp Nowa Sól
7
Patrycja Duszak
AKS Strzegom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJagoda GuniaUKS 15 KrosnoJulia SokołowskaKŚ AZS Gliwice10:00  
I rundaPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa SólKamila MozgaMKS VIS Skierniewice10:00  
I rundaSandra FilipińskaMKS Pałac Młodzieży ŁódźAnita LewandowskaPTS Gwardia Bydgoszcz10:00  
I rundaPatrycja WojtelewiczUKJ AON RembertówAnna NazarukTSJ Gryf Słupsk07:00  
I rundaKarolina HulinUKS Judo MysłowiceSylwia CzarneckaKS Gwardia Piła10:00  
I rundaWiktoria MarciniakUKS Feniks BytomKlaudia DziarmagaKS Błękitni Tarnów10:00  
I rundaWeronika Maci±gUKS Judo WolbromPatrycja DuszakAKS Strzegom10:00  
I rundaNel LicznerskaPTS Gwardia BydgoszczDaria LeszczakKŚ AZS Gliwice10:00  
I rundaAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskKarolina KrólicaUKS Judo 48 Częstochowa10:00  
I rundaAlicja SzewczakMULKS Technik-Orion Radzyń PodlaskiSandra PochmaraKS Yawara Warszawa10:00  
II rundaJagoda GuniaUKS 15 KrosnoPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa Sól10:00  
II rundaNatalia SielezińskaMULKS Technik-Orion Radzyń PodlaskiSandra FilipińskaMKS Pałac Młodzieży Łódź05:00  
II rundaJustyna PogłódekUKS Judo WolbromPatrycja WojtelewiczUKJ AON Rembertów01:00  
II rundaKarolina HulinUKS Judo MysłowiceDominika WieczorekStowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec10:00  
II rundaWeronika Maci±gUKS Judo WolbromWiktoria MarciniakUKS Feniks Bytom10:00  
II rundaAleksandra GajUKS 15 KrosnoNel LicznerskaPTS Gwardia Bydgoszcz01:00  
II rundaAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskMonika NadolskaPTS Gwardia Bydgoszcz10:00  
II rundaAlicja SzewczakMULKS Technik-Orion Radzyń PodlaskiElżbieta KrupaUKS Judo Mysłowice10:00  
ćwierćfinałJagoda GuniaUKS 15 KrosnoNatalia SielezińskaMULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski10:00  
ćwierćfinałJustyna PogłódekUKS Judo WolbromKarolina HulinUKS Judo Mysłowice10:00  
ćwierćfinałWeronika Maci±gUKS Judo WolbromAleksandra GajUKS 15 Krosno07:00  
ćwierćfinałAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskAlicja SzewczakMULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski10:00  
półfinałJustyna PogłódekUKS Judo WolbromJagoda GuniaUKS 15 Krosno07:00  
półfinałAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskWeronika Maci±gUKS Judo Wolbrom10:00  
finałAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskJustyna PogłódekUKS Judo Wolbrom10:00  
repasaże - I rundaPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa SólJulia SokołowskaKŚ AZS Gliwice10:00  
repasaże - II rundaPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa SólNatalia SielezińskaMULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski10:00  
repasaże - II rundaPatrycja WojtelewiczUKJ AON RembertówKarolina HulinUKS Judo Mysłowice05:00  
repasaże - finałPatrycja WojtelewiczUKJ AON RembertówPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa Sól10:00  
o III miejsceWeronika Maci±gUKS Judo WolbromPatrycja WojtelewiczUKJ AON Rembertów10:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaPatrycja DuszakAKS StrzegomWiktoria MarciniakUKS Feniks Bytom10:00  
repasaże - I rundaKarolina KrólicaUKS Judo 48 CzęstochowaMonika NadolskaPTS Gwardia Bydgoszcz  
repasaże - II rundaPatrycja DuszakAKS StrzegomAleksandra GajUKS 15 Krosno10:00  
repasaże - II rundaAlicja SzewczakMULKS Technik-Orion Radzyń PodlaskiKarolina KrólicaUKS Judo 48 Częstochowa10:00  
repasaże - finałAlicja SzewczakMULKS Technik-Orion Radzyń PodlaskiPatrycja DuszakAKS Strzegom10:00  
o III miejsceAlicja SzewczakMULKS Technik-Orion Radzyń PodlaskiJagoda GuniaUKS 15 Krosno10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl