Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorek i Juniorów młodszych
Wrocław, 12.10.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 16
Liczba startujących zawodników 19
Liczba walk 28
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1997 - 2000
Średnia wieku zawodników 15 lat 14 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 126 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 16 dni
Najmłodszy zawodnik Roksana Filipiak (13 lat 241 dni)
Najstarszy zawodnik Klaudia Pawłowska (16 lat 169 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (3 zawodników)
KS Polonia Rybnik (2 zawodników)
MKS Olimpijczyk Włocławek (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Juvenia Wrocław (5 walk)
KS Polonia Rybnik (4 walk)
UKJ 225 Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Julia Kowalczyk
KS Polonia Rybnik
2
Anna D±browska
MKS Juvenia Wrocław
3
Barbara Kulik
UKJ 225 Warszawa
3
Alicja Dudek
SGKS Wybrzeże Gdańsk
5
Patrycja Duszak
AKS Strzegom
5
Andżelika Szymańska
MKS Olimpijczyk Włocławek
7
Klaudia Pawłowska
KS Budowlani Sosnowiec
7
Patrycja Szota
UKS Olimp Nowa Sól

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAnna D±browskaMKS Juvenia WrocławAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk Włocławek10:00  
I rundaPatrycja DuszakAKS StrzegomPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa Sól05:00  
I rundaMarcela JanusUKS Gimnazjon Suchy LasRoksana FilipiakMKS Juvenia Wrocław  
II rundaAnna D±browskaMKS Juvenia WrocławLaura WróblewskaKS Akademia Judo Poznań10:00  
II rundaJoanna GraszaUKS Pohl Judo PrzemętJustyna ¦liwaUKJ AON Rembertów  
II rundaPatrycja DuszakAKS StrzegomMarta KlimczakGKS Czarni Bytom10:00  
II rundaMagdalena PolakUKS Katana SułkowiceWioletta KuczeraKS Polonia Rybnik10:00  
II rundaMarcela JanusUKS Gimnazjon Suchy LasPetra Zlamalova Czechy  
II rundaJulia KowalczykKS Polonia RybnikAlicja DudekSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
II rundaBarbara KulikUKJ 225 WarszawaKlaudia PawłowskaKS Budowlani Sosnowiec10:00  
II rundaStefania KotwickaMKS Juvenia WrocławMarta GęsikowskaTS Gwardia Opole10:00  
ćwierćfinałAnna D±browskaMKS Juvenia WrocławJoanna GraszaUKS Pohl Judo Przemęt10:00  
ćwierćfinałPatrycja DuszakAKS StrzegomMagdalena PolakUKS Katana Sułkowice10:00  
ćwierćfinałJulia KowalczykKS Polonia RybnikMarcela JanusUKS Gimnazjon Suchy Las10:00  
ćwierćfinałBarbara KulikUKJ 225 WarszawaStefania KotwickaMKS Juvenia Wrocław10:00  
półfinałAnna D±browskaMKS Juvenia WrocławPatrycja DuszakAKS Strzegom10:00  
półfinałJulia KowalczykKS Polonia RybnikBarbara KulikUKJ 225 Warszawa10:00  
finałJulia KowalczykKS Polonia RybnikAnna D±browskaMKS Juvenia Wrocław10:00  
repasaże - I rundaAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekLaura WróblewskaKS Akademia Judo Poznań10:00  
repasaże - I rundaPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa SólMarta KlimczakGKS Czarni Bytom10:00  
repasaże - II rundaAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekJoanna GraszaUKS Pohl Judo Przemęt10:00  
repasaże - II rundaPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa SólMagdalena PolakUKS Katana Sułkowice10:00  
repasaże - finałAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa Sól10:00  
o III miejsceBarbara KulikUKJ 225 WarszawaAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk Włocławek  

Repasaże II
repasaże - II rundaAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskMarcela JanusUKS Gimnazjon Suchy Las10:00  
repasaże - II rundaKlaudia PawłowskaKS Budowlani SosnowiecStefania KotwickaMKS Juvenia Wrocław10:00  
repasaże - finałAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskKlaudia PawłowskaKS Budowlani Sosnowiec10:00  
o III miejsceAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskPatrycja DuszakAKS Strzegom  

Polityka prywatności Judostat.pl