Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Suchy Las, 23.03.2014
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 21
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 32
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1997 - 2000
Średnia wieku zawodników 15 lat 199 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 192 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 30 dni
Najmłodszy zawodnik Aleksandra Gaj (13 lat 165 dni)
Najstarszy zawodnik Marta Walotek (17 lat 12 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKJ AON Rembertów (2 zawodników)
UKS 15 Krosno (2 zawodników)
UKS Gimnazjon Suchy Las (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS UW Warszawa (5 walk)
MKS Juvenia Wrocław (4 walk)
KS Budowlani Sosnowiec (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Katarzyna Kasza
AZS UW Warszawa
2
Klaudia Kabata
GKS Czarni Bytom
3
Marta Walotek
KS Budowlani Sosnowiec
3
Stefania Kotwicka
MKS Juvenia Wrocław
5
Aleksandra Grabowska
UKJ Millenium Rzeszów
5
Karolina Miller
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
Patrycja Michałowska
UKS Kodokan Toruń
7
Patrycja Wojtelewicz
UKJ AON Rembertów

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKatarzyna KaszaAZS UW WarszawaMarta WalotekKS Budowlani Sosnowiec10:00  
I rundaNel LicznerskaBKS Judo BydgoszczAleksandra GajUKS 15 Krosno10:00  
I rundaStefania KotwickaMKS Juvenia WrocławSandra BillTSJ Gryf Słupsk10:00  
I rundaPatrycja WojtelewiczUKJ AON RembertówPaulina WilkUKS-GKJ Głogów10:00  
I rundaJagoda GuniaUKS 15 KrosnoAlicja SzewczakMULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski10:00  
I rundaPatrycja MichałowskaUKS Kodokan ToruńNatalia WierzbickaKU AZS UKW Bydgoszcz10:00  
I rundaViktoria PerićKSJ Gwardia KoszalinAgnieszka BucherUKS Gimnazjon Suchy Las10:00  
II rundaKatarzyna KaszaAZS UW WarszawaWeronika MaciągUKS Judo Wolbrom10:00  
II rundaMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźNel LicznerskaBKS Judo Bydgoszcz10:00  
II rundaStefania KotwickaMKS Juvenia WrocławAmanda MagnuszewskaKS Akademia Judo Poznań10:00  
II rundaPatrycja WojtelewiczUKJ AON RembertówDżesika PieczyńskaUKS Górnik Judo Konin10:00  
II rundaJustyna ŚliwaUKJ AON RembertówJagoda GuniaUKS 15 Krosno10:00  
II rundaKlaudia KabataGKS Czarni BytomPatrycja MichałowskaUKS Kodokan Toruń10:00  
II rundaViktoria PerićKSJ Gwardia KoszalinWeronika JałoszyńskaWTJ Włocławek10:00  
II rundaKarolina MillerKS AZS AWFiS GdańskAleksandra GrabowskaUKJ Millenium Rzeszów10:00  
ćwierćfinałKatarzyna KaszaAZS UW WarszawaMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro Łódź10:00  
ćwierćfinałStefania KotwickaMKS Juvenia WrocławPatrycja WojtelewiczUKJ AON Rembertów05:00  
ćwierćfinałKlaudia KabataGKS Czarni BytomJustyna ŚliwaUKJ AON Rembertów10:00  
ćwierćfinałKarolina MillerKS AZS AWFiS GdańskViktoria PerićKSJ Gwardia Koszalin10:00  
półfinałKatarzyna KaszaAZS UW WarszawaStefania KotwickaMKS Juvenia Wrocław07:00  
półfinałKlaudia KabataGKS Czarni BytomKarolina MillerKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
finałKatarzyna KaszaAZS UW WarszawaKlaudia KabataGKS Czarni Bytom10:00  
repasaże - I rundaMarta WalotekKS Budowlani SosnowiecWeronika MaciągUKS Judo Wolbrom10:00  
repasaże - I rundaSandra BillTSJ Gryf SłupskAmanda MagnuszewskaKS Akademia Judo Poznań10:00  
repasaże - II rundaMarta WalotekKS Budowlani SosnowiecMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro Łódź10:00  
repasaże - II rundaPatrycja WojtelewiczUKJ AON RembertówSandra BillTSJ Gryf Słupsk10:00  
repasaże - finałMarta WalotekKS Budowlani SosnowiecPatrycja WojtelewiczUKJ AON Rembertów10:00  
o III miejsceMarta WalotekKS Budowlani SosnowiecKarolina MillerKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaPatrycja MichałowskaUKS Kodokan ToruńJustyna ŚliwaUKJ AON Rembertów10:00  
repasaże - II rundaAleksandra GrabowskaUKJ Millenium RzeszówViktoria PerićKSJ Gwardia Koszalin10:00  
repasaże - finałAleksandra GrabowskaUKJ Millenium RzeszówPatrycja MichałowskaUKS Kodokan Toruń10:00  
o III miejsceStefania KotwickaMKS Juvenia WrocławAleksandra GrabowskaUKJ Millenium Rzeszów10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl