Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików
ŁódĽ, 24.05.2014
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -40 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 12
Liczba walk 19
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 2000 - 2002
Średnia wieku zawodników 13 lat 53 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 257 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 61 dni
Najmłodszy zawodnik Julia Ko¶lak (11 lat 158 dni)
Najstarszy zawodnik Marta Kura¶ (14 lat 87 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Słowacja (1 zawodników)
TKS Judo Toruń (1 zawodników)
KS Polonia Rybnik (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Wisła Kraków (4 walk)
UKJ AON Rembertów (3 walk)
UKS Judo Wolbrom (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Paulina Szlachta
TS Wisła Kraków
2
Julia Zaborowska
UKJ AON Rembertów
3
Anna Bober
KS Polonia Rybnik
3
Marta Kura¶
UKS Judo Wolbrom
5
Karolina Potrykus
UKS Galeon Gdynia
5
Kamila Rychert
GKS Żukowo
7
Marta Buzalska
TKS Judo Toruń
7
Julia Ko¶lak
KJ Samuraj Koszalin

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarta Kura¶UKS Judo WolbromPola MisiakUKJ Yuko Józefów10:00  
I rundaPaulina SzlachtaTS Wisła KrakówJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin10:00  
I rundaJulia ZaborowskaUKJ AON RembertówKarolina PotrykusUKS Galeon Gdynia01:00  
I rundaAnna BoberKS Polonia RybnikMarta BuzalskaTKS Judo Toruń10:00  
ćwierćfinałMarta Kura¶UKS Judo WolbromKamila RychertGKS Żukowo10:00  
ćwierćfinałPaulina SzlachtaTS Wisła KrakówJulia Svecova Słowacja10:00  
ćwierćfinałJulia ZaborowskaUKJ AON RembertówDominika MakoszGKS Czarni Bytom10:00  
ćwierćfinałAnna BoberKS Polonia RybnikMonika Dru¶UKS Ronin-Team Warszawa10:00  
półfinałPaulina SzlachtaTS Wisła KrakówMarta Kura¶UKS Judo Wolbrom10:00  
półfinałJulia ZaborowskaUKJ AON RembertówAnna BoberKS Polonia Rybnik10:00  
finałPaulina SzlachtaTS Wisła KrakówJulia ZaborowskaUKJ AON Rembertów10:00  
repasaże - I rundaKamila RychertGKS ŻukowoPola MisiakUKJ Yuko Józefów10:00  
repasaże - I rundaJulia Ko¶lakKJ Samuraj KoszalinJulia Svecova Słowacja10:00  
repasaże - finałKamila RychertGKS ŻukowoJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin10:00  
o III miejsceAnna BoberKS Polonia RybnikKamila RychertGKS Żukowo10:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaKarolina PotrykusUKS Galeon GdyniaDominika MakoszGKS Czarni Bytom10:00  
repasaże - I rundaMarta BuzalskaTKS Judo ToruńMonika Dru¶UKS Ronin-Team Warszawa10:00  
repasaże - finałKarolina PotrykusUKS Galeon GdyniaMarta BuzalskaTKS Judo Toruń10:00  
o III miejsceMarta Kura¶UKS Judo WolbromKarolina PotrykusUKS Galeon Gdynia10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl