Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych
Bytom, 08.11.2014
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 23
Liczba walk 33
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1998 - 2001
Średnia wieku zawodników 15 lat 25 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 15 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 241 dni
Najmłodszy zawodnik Wiktoria Rosińska (13 lat 161 dni)
Najstarszy zawodnik Dominika Mróz (16 lat 315 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (4 zawodników)
UKS 15 Krosno (2 zawodników)
UKS Judo Pawłowice (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Drako 79 Warszawa (4 walk)
UKS Judo Fight Club Warszawa (4 walk)
MKS Olimpijczyk Włocławek (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Andżelika Szymańska
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Aleksandra Butlewska
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Dominika Mróz
UKS Drako 79 Warszawa
3
Weronika Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
5
Anna Kaleta
UKS Judo Wolbrom
5
Zuzana Eliasova
Czechy
7
Wioletta Kuczera
KS Polonia Rybnik
7
Felicja Gajdowska
UKS Galeon Gdynia

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaDominika MrózUKS Drako 79 WarszawaAnna KaletaUKS Judo Wolbrom10:0  
I rundaAgnieszka MakoszGKS Czarni BytomMagdalena TrzeciokUKS Judo Pawłowice10:0  
I rundaMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoAleksandra NowakKS AZS AWF Gorzów Wlk.10:0  
I rundaNikoleta WeisUKS 15 KrosnoDaria GałekKS Start Radom10:0  
I rundaWioletta KuczeraKS Polonia RybnikMartyna ŻurekUKS Dwójka Tarnowskie Góry10:0  
I rundaWeronika BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaKarolina CichyGKS Czarni Bytom10:0  
I rundaMarta GęsikowskaTS Gwardia OpoleWiktoria BanduraUKS Judo Pawłowice10:0  
II rundaDominika MrózUKS Drako 79 WarszawaBeata LejkowskaUKS MOSiR Jasło10:0  
II rundaAgnieszka MakoszGKS Czarni BytomAleksandra MakowskaKS Start Radom10:0  
II rundaAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskFelicja GajdowskaUKS Galeon Gdynia10:0  
II rundaMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoMarta KlimczakGKS Czarni Bytom10:0  
II rundaNikoleta WeisUKS 15 KrosnoWiktoria RosińskaGKS Czarni Bytom10:0  
II rundaAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekWioletta KuczeraKS Polonia Rybnik10:0  
II rundaWeronika BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaZuzana Eliasova Czechy10:0  
II rundaMarta GęsikowskaTS Gwardia OpolePaulina GórniakUKS ASW-Judo Jasło10:0  
ćwierćfinałDominika MrózUKS Drako 79 WarszawaAgnieszka MakoszGKS Czarni Bytom10:0  
ćwierćfinałAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskMaria ŁętkowskaUKS 15 Krosno10:0  
ćwierćfinałAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekNikoleta WeisUKS 15 Krosno10:0  
ćwierćfinałWeronika BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaMarta GęsikowskaTS Gwardia Opole10:0  
półfinałAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskDominika MrózUKS Drako 79 Warszawa10:0  
półfinałAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekWeronika BanaszekUKS Judo Fight Club Warszawa10:0  
finałAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
repasaże - I rundaAnna KaletaUKS Judo WolbromBeata LejkowskaUKS MOSiR Jasło10:0  
repasaże - II rundaAnna KaletaUKS Judo WolbromAgnieszka MakoszGKS Czarni Bytom10:0  
repasaże - II rundaFelicja GajdowskaUKS Galeon GdyniaMaria ŁętkowskaUKS 15 Krosno10:0  
repasaże - finałAnna KaletaUKS Judo WolbromFelicja GajdowskaUKS Galeon Gdynia10:0  
o III miejsceWeronika BanaszekUKS Judo Fight Club WarszawaAnna KaletaUKS Judo Wolbrom10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaZuzana Eliasova CzechyKarolina CichyGKS Czarni Bytom10:0  
repasaże - II rundaWioletta KuczeraKS Polonia RybnikNikoleta WeisUKS 15 Krosno10:0  
repasaże - II rundaZuzana Eliasova CzechyMarta GęsikowskaTS Gwardia Opole10:0  
repasaże - finałZuzana Eliasova CzechyWioletta KuczeraKS Polonia Rybnik10:0  
o III miejsceDominika MrózUKS Drako 79 WarszawaZuzana Eliasova Czechy10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl