Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
OPP Juniorów i Juniorek Młodszych
Bytom, 08.11.2014
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -70 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 14
Liczba walk 21
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1998 - 2001
Średnia wieku zawodników 15 lat 69 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 297 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 191 dni
Najmłodszy zawodnik Martyna Nolewajka (13 lat 168 dni)
Najstarszy zawodnik Wiktoria Duszyńska (16 lat 259 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
UKS 15 Krosno (2 zawodników)
UKJ Millenium Rzeszów (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (5 walk)
TS Wisła Kraków (4 walk)
UKJ Millenium Rzeszów (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Aleksandra Bień
TS Wisła Kraków
2
Justyna Śliwa
UKJ AON Rembertów
3
Kamila Woźny
UKJ Millenium Rzeszów
3
Oliwia Woźniak
GKS Czarni Bytom
5
Karolina Głogowska
GKS Czarni Bytom
5
Jagoda Gunia
UKS 15 Krosno
7
Julia Chojnowska
UKS Drako 79 Warszawa
7
Maria Bączek
TS Gwardia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAleksandra BieńTS Wisła KrakówWiktoria DuszyńskaKS Start Radom10:0  
I rundaKamila WoźnyUKJ Millenium RzeszówAleksandra GajUKS 15 Krosno10:0  
I rundaOliwia WoźniakGKS Czarni BytomDominika WieczorekStowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec10:0  
I rundaMaria BączekTS Gwardia WarszawaMartyna NolewajkaGKS Czarni Bytom10:0  
I rundaJagoda GuniaUKS 15 KrosnoAleksandra HofmanMKS Juvenia Wrocław10:0  
I rundaJustyna ŚliwaUKJ AON RembertówKarolina GłogowskaGKS Czarni Bytom10:0  
ćwierćfinałAleksandra BieńTS Wisła KrakówKamila WoźnyUKJ Millenium Rzeszów10:0  
ćwierćfinałOliwia WoźniakGKS Czarni BytomJulia ChojnowskaUKS Drako 79 Warszawa10:0  
ćwierćfinałJagoda GuniaUKS 15 KrosnoMaria BączekTS Gwardia Warszawa10:0  
ćwierćfinałJustyna ŚliwaUKJ AON RembertówDominika KotlarskaUMKS Żak Kielce10:0  
półfinałAleksandra BieńTS Wisła KrakówOliwia WoźniakGKS Czarni Bytom10:0  
półfinałJustyna ŚliwaUKJ AON RembertówJagoda GuniaUKS 15 Krosno10:0  
finałAleksandra BieńTS Wisła KrakówJustyna ŚliwaUKJ AON Rembertów10:0  
repasaże - I rundaKamila WoźnyUKJ Millenium RzeszówWiktoria DuszyńskaKS Start Radom10:0  
repasaże - I rundaJulia ChojnowskaUKS Drako 79 WarszawaDominika WieczorekStowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec10:0  
repasaże - finałKamila WoźnyUKJ Millenium RzeszówJulia ChojnowskaUKS Drako 79 Warszawa10:0  
o III miejsceKamila WoźnyUKJ Millenium RzeszówJagoda GuniaUKS 15 Krosno10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaria BączekTS Gwardia WarszawaAleksandra HofmanMKS Juvenia Wrocław10:0  
repasaże - I rundaKarolina GłogowskaGKS Czarni BytomDominika KotlarskaUMKS Żak Kielce10:0  
repasaże - finałKarolina GłogowskaGKS Czarni BytomMaria BączekTS Gwardia Warszawa10:0  
o III miejsceOliwia WoźniakGKS Czarni BytomKarolina GłogowskaGKS Czarni Bytom10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl