Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek
Suchy Las, 28.03.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -48 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 23
Liczba startujących zawodników 27
Liczba walk 37
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 13 lat 70 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 188 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 212 dni
Najmłodszy zawodnik Agata Pontek (11 lat 301 dni)
Najstarszy zawodnik Gabija Valantinaite (14 lat 89 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KJ Samuraj Koszalin (4 zawodników)
Klub Judo AZS Opole (2 zawodników)
KS AZS-AWF Poznań (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Pohl Judo Przemęt (5 walk)
WKS Śląsk Wrocław (5 walk)
UKJ Ryś Warszawa (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Agata Pawłowska
UKJ Ryś Warszawa
2
Anika Łozińska
KJ Samuraj Koszalin
3
Katarzyna Sobierajska
UKS Pohl Judo Przemęt
3
Aleksandra Matuszek
WKS Śląsk Wrocław
5
Gabija Valantinaite
Litwa
5
Alicja My¶liwiec
Klub Judo AZS Opole
7
Julia Kowcz
KS MaKo Judo Wrocław
7
Karina Kwiatek
TKS Judo Toruń

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarta KalinieckaUKJ Yuko JózefówPatrycja KłodaUKS Nakano Pogwizdów10:0  
I rundaKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętMonika OlejnikKS AZS-AWF Poznań10:0  
I rundaAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinJulia LisGKS Czarni Bytom  
I rundaAndra Nika ŁotwaAgata PontekAZS UW Warszawa10:0  
I rundaAntonia Fiedler NiemcyJulia Ko¶lakKJ Samuraj Koszalin10:0  
I rundaAlicja My¶liwiecKlub Judo AZS OpoleJulia KowczKS MaKo Judo Wrocław10:0  
I rundaGabija Valantinaite LitwaMagdalena GrzybowskaKJ Samuraj Koszalin10:0  
I rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławJustyna LenarciakUKS Opty Gdynia10:0  
I rundaZuzanna RadzickaUKS Gimnazjon Suchy LasKlaudia CzadoPKS Olimpia Poznań10:0  
I rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńJulia JakubowskaKJ Samuraj Koszalin10:0  
I rundaAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleMarianna FabiańskaUKS Smecz Pobiedziska10:0  
II rundaKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętMarta KalinieckaUKJ Yuko Józefów10:0  
II rundaAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinZuzanna KlimkiewiczUMKS Żak Kielce10:0  
II rundaAndra Nika ŁotwaAntonia Fiedler Niemcy10:0  
II rundaAlicja My¶liwiecKlub Judo AZS OpoleKaja GajdamakinUKS Feniks Bytom10:0  
II rundaGabija Valantinaite LitwaAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław10:0  
II rundaZuzanna ŻochowskaUKS Conrad GdańskZuzanna RadzickaUKS Gimnazjon Suchy Las10:0  
II rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńZuzanna WalczakAZS-WSPiA Poznań10:0  
II rundaAgata PawłowskaUKJ Ryś WarszawaAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole10:0  
ćwierćfinałAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo Przemęt10:0  
ćwierćfinałAlicja My¶liwiecKlub Judo AZS OpoleAndra Nika Łotwa10:0  
ćwierćfinałGabija Valantinaite LitwaZuzanna ŻochowskaUKS Conrad Gdańsk10:0  
ćwierćfinałAgata PawłowskaUKJ Ryś WarszawaKarina KwiatekTKS Judo Toruń5:0  
półfinałAnika ŁozińskaKJ Samuraj KoszalinAlicja My¶liwiecKlub Judo AZS Opole10:0  
półfinałAgata PawłowskaUKJ Ryś WarszawaGabija Valantinaite Litwa10:0  
finałAgata PawłowskaUKJ Ryś WarszawaAnika ŁozińskaKJ Samuraj Koszalin10:0  
repasaże - I rundaZuzanna KlimkiewiczUMKS Żak KielceJulia LisGKS Czarni Bytom10:0  
repasaże - I rundaJulia KowczKS MaKo Judo WrocławKaja GajdamakinUKS Feniks Bytom10:0  
repasaże - II rundaKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętZuzanna KlimkiewiczUMKS Żak Kielce10:0  
repasaże - II rundaJulia KowczKS MaKo Judo WrocławAndra Nika Łotwa10:0  
repasaże - finałKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętJulia KowczKS MaKo Judo Wrocław10:0  
o III miejsceKatarzyna SobierajskaUKS Pohl Judo PrzemętGabija Valantinaite Litwa10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławMagdalena GrzybowskaKJ Samuraj Koszalin10:0  
repasaże - II rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławZuzanna ŻochowskaUKS Conrad Gdańsk10:0  
repasaże - II rundaKarina KwiatekTKS Judo ToruńAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole10:0  
repasaże - finałAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławKarina KwiatekTKS Judo Toruń10:0  
o III miejsceAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławAlicja My¶liwiecKlub Judo AZS Opole10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl