Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Młodzików i Młodziczek
Suchy Las, 28.03.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 18
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 2001 - 2002
Średnia wieku zawodników 13 lat 251 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 358 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 350 dni
Najmłodszy zawodnik Adrianna Polańczyk (12 lat 126 dni)
Najstarszy zawodnik Aleksandra Tułodziecka (14 lat 57 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Pałac Młodzieży Tarnów (2 zawodników)
KS Akademia Judo Łódź (2 zawodników)
UKS Judo Wolbrom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Pałac Młodzieży Tarnów (4 walk)
UKS Judo Wolbrom (3 walk)
UKS 15 Krosno (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Magdalena Górska
Pałac Młodzieży Tarnów
2
Maria Łętkowska
UKS 15 Krosno
3
Emilia Wojtyło
WKS Śląsk Wrocław
3
Anna Pa¶
UKS Judo Wolbrom
5
Weronika Matlakowska
UKS Galeon Gdynia
5
Julia Gliszczyńska
MKS Juvenia Wrocław
7
Julia Gołębiewska
UKJ AON Rembertów
7
Justyna Bródka
KS Akademia Judo Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWeronika LewandowskaAZS-WSPiA PoznańKarolina Paj±kKS Budowlani Sosnowiec10:0  
I rundaMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoJustyna BródkaKS Akademia Judo Łódź10:0  
I rundaJulia GliszczyńskaMKS Juvenia WrocławKarina DamianPałac Młodzieży Tarnów10:0  
I rundaJulia GołębiewskaUKJ AON RembertówAleksandra TułodzieckaUKS Judo Sensei Płock10:0  
I rundaMagdalena GórskaPałac Młodzieży TarnówAdrianna PolańczykKS Akademia Judo Łódź10:0  
ćwierćfinałMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoWeronika LewandowskaAZS-WSPiA Poznań10:0  
ćwierćfinałWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaJulia GliszczyńskaMKS Juvenia Wrocław5:0  
ćwierćfinałEmilia WojtyłoWKS Śląsk WrocławJulia GołębiewskaUKJ AON Rembertów10:0  
ćwierćfinałMagdalena GórskaPałac Młodzieży TarnówAnna Pa¶UKS Judo Wolbrom10:0  
półfinałMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia10:0  
półfinałMagdalena GórskaPałac Młodzieży TarnówEmilia WojtyłoWKS Śląsk Wrocław  
finałMagdalena GórskaPałac Młodzieży TarnówMaria ŁętkowskaUKS 15 Krosno10:0  
repasaże - I rundaJustyna BródkaKS Akademia Judo ŁódźWeronika LewandowskaAZS-WSPiA Poznań10:0  
repasaże - finałJulia GliszczyńskaMKS Juvenia WrocławJustyna BródkaKS Akademia Judo Łódź10:0  
o III miejsceEmilia WojtyłoWKS Śląsk WrocławJulia GliszczyńskaMKS Juvenia Wrocław10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAnna Pa¶UKS Judo WolbromAdrianna PolańczykKS Akademia Judo Łódź10:0  
repasaże - finałAnna Pa¶UKS Judo WolbromJulia GołębiewskaUKJ AON Rembertów10:0  
o III miejsceAnna Pa¶UKS Judo WolbromWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl