Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiot闚 wsp醭pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Puchar Polski M這dzik闚 i M這dziczek
Suchy Las, 28.03.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczy幡i -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 24
Liczba startujących zawodników 27
Liczba walk 38
Liczba reprezentowanych województw 13
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 13 lat 198 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 336 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 246 dni
Najmłodszy zawodnik Mi這sz Baca (12 lat 76 dni)
Najstarszy zawodnik Mateusz Koz這wski (14 lat 44 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Klub Judo AZS Opole (2 zawodników)
GKS Czarni Bytom (2 zawodników)
ULKS Judo Kowala (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MMKS Wojownik Skierniewice (5 walk)
Klub Judo AZS Opole (5 walk)
TS Gwardia Olsztyn (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Mateusz Koz這wski
Klub Judo AZS Opole
2
Bartosz Przyby這wicz
TS Gwardia Olsztyn
3
Antoni Wojtasik
AKS Strzegom
3
Wiktor Bara鎍zyk
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Maciej Szynalski
UKS Bielik Bielany Wrocławskie
5
Gabriel Teska
KJ Samuraj Koszalin
7
Mi這sz Baca
UKS Kodokan Toruń
7
Norbert 妃i貫k
UKS Katana Sułkowice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaStanis豉w Paw這wskiKS AZS AWFiS GdańskBartosz PostrachKS Budowlani Sosnowiec10:0  
I rundaBartosz Przyby這wiczTS Gwardia OlsztynNorbert 妃i貫kUKS Katana Sułkowice10:0  
I rundaRafa CebulaUKS Olimpia-Judo ElblągIgor B貫szy雟kiULKS Judo Kowala10:0  
I rundaKacper Sa豉taUKS Grizzly GdańskAleksander LempkaGKS Czarni Bytom10:0  
I rundaMaciej SzynalskiUKS Bielik Bielany WrocławskieMaciej TymiecUKS 3 Piła10:0  
I rundaWiktor Bara鎍zykMMKS Wojownik SkierniewiceTymoteusz KuropiejskiUKS Conrad Gdańsk7:0  
I rundaMateusz Koz這wskiKlub Judo AZS OpolePatryk RasiakKS Polonia Rybnik7:0  
I rundaPiotr GromekKS Akademia Judo ŁódźOlaf HercelGKS Czarni Bytom10:0  
I rundaPatryk KosnowiczUKJ AON Rembert闚Krzysztof CzarneckiWKSW Włocławek10:0  
I rundaGabriel TeskaKJ Samuraj KoszalinAntoni WojtasikAKS Strzegom7:0  
I rundaPatryk SitarzGSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.Adam KomosUKS Arashi Łódź10:0  
II rundaBartosz Przyby這wiczTS Gwardia OlsztynStanis豉w Paw這wskiKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
II rundaRafa CebulaUKS Olimpia-Judo ElblągDaniel LubickiKlub Judo AZS Opole5:0  
II rundaMaciej SzynalskiUKS Bielik Bielany WrocławskieKacper Sa豉taUKS Grizzly Gdańsk10:0  
II rundaWiktor Bara鎍zykMMKS Wojownik SkierniewiceRobert GrzybUKS Judo Rawa Mazowiecka10:0  
II rundaMateusz Koz這wskiKlub Judo AZS OpolePiotr GromekKS Akademia Judo Łódź10:0  
II rundaMi這sz BacaUKS Kodokan ToruńPatryk KosnowiczUKJ AON Rembert闚10:0  
II rundaGabriel TeskaKJ Samuraj KoszalinWiktor SobierajMKS Juvenia Wrocław10:0  
II rundaPatryk SitarzGSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.Alessio Le郾iewskiULKS Judo Kowala10:0  
獞ier熠inaBartosz Przyby這wiczTS Gwardia OlsztynRafa CebulaUKS Olimpia-Judo Elbląg10:0  
獞ier熠inaMaciej SzynalskiUKS Bielik Bielany WrocławskieWiktor Bara鎍zykMMKS Wojownik Skierniewice1:0  
獞ier熠inaMateusz Koz這wskiKlub Judo AZS OpoleMi這sz BacaUKS Kodokan Toruń10:0  
獞ier熠inaGabriel TeskaKJ Samuraj KoszalinPatryk SitarzGSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.10:0  
p馧finaBartosz Przyby這wiczTS Gwardia OlsztynMaciej SzynalskiUKS Bielik Bielany Wrocławskie10:0  
p馧finaMateusz Koz這wskiKlub Judo AZS OpoleGabriel TeskaKJ Samuraj Koszalin7:0  
finaMateusz Koz這wskiKlub Judo AZS OpoleBartosz Przyby這wiczTS Gwardia Olsztyn10:0  
repasa瞠 - I rundaNorbert 妃i貫kUKS Katana SułkowiceStanis豉w Paw這wskiKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
repasa瞠 - I rundaMaciej TymiecUKS 3 PiłaKacper Sa豉taUKS Grizzly Gdańsk10:0  
repasa瞠 - II rundaNorbert 妃i貫kUKS Katana SułkowiceRafa CebulaUKS Olimpia-Judo Elbląg10:0  
repasa瞠 - II rundaWiktor Bara鎍zykMMKS Wojownik SkierniewiceMaciej TymiecUKS 3 Piła10:0  
repasa瞠 - finaWiktor Bara鎍zykMMKS Wojownik SkierniewiceNorbert 妃i貫kUKS Katana Sułkowice7:0  
o III miejsceWiktor Bara鎍zykMMKS Wojownik SkierniewiceGabriel TeskaKJ Samuraj Koszalin7:0  

Repasaże II
repasa瞠 - I rundaPatryk RasiakKS Polonia RybnikPiotr GromekKS Akademia Judo Łódź10:0  
repasa瞠 - I rundaAntoni WojtasikAKS StrzegomWiktor SobierajMKS Juvenia Wrocław10:0  
repasa瞠 - II rundaMi這sz BacaUKS Kodokan ToruńPatryk RasiakKS Polonia Rybnik10:0  
repasa瞠 - II rundaAntoni WojtasikAKS StrzegomPatryk SitarzGSSiR Jamniuk Gorzów Wlk.10:0  
repasa瞠 - finaAntoni WojtasikAKS StrzegomMi這sz BacaUKS Kodokan Toruń10:0  
o III miejsceAntoni WojtasikAKS StrzegomMaciej SzynalskiUKS Bielik Bielany Wrocławskie5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl