Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17
Gdynia, 14-15.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 12
Liczba walk 18
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1999 - 2001
Średnia wieku zawodników 15 lat 231 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 199 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 4 dni
Najmłodszy zawodnik Matylda Nowek (14 lat 34 dni)
Najstarszy zawodnik Marta Aniszewska (16 lat 303 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników SGKS Wybrzeże Gdańsk (2 zawodników)
UKS Galeon Gdynia (2 zawodników)
UKS Olimp Nowa Sól (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk SGKS Wybrzeże Gdańsk (5 walk)
UKS Galeon Gdynia (4 walk)
UKJ 225 Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Barbara Fałtynowicz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
2
Magdalena Jarkowska
MUKS Kokoro Łódź
3
Monika Olczyk
UKS Sakura Judo Płock
3
Marta Aniszewska
UKJ 225 Warszawa
5
Felicja Gajdowska
UKS Galeon Gdynia
5
Weronika Matlakowska
UKS Galeon Gdynia
7
Paulina Stemplewska
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Alicja Owczarz
UKS Olimp Nowa Sól

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźIwona Mi¶UKS Pohl Judo Przemęt10:0  
I rundaPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże GdańskEmilia WojtyłoWKS Śląsk Wrocław10:0  
I rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaAlicja OwczarzUKS Olimp Nowa Sól10:0  
I rundaBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia10:0  
ćwierćfinałMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźFelicja GajdowskaUKS Galeon Gdynia10:0  
ćwierćfinałMonika OlczykUKS Sakura Judo PłockPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
ćwierćfinałMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaAnita LewandowskaPTS Gwardia Bydgoszcz10:0  
ćwierćfinałBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskMatylda NowekKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
półfinałMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźMonika OlczykUKS Sakura Judo Płock10:0  
półfinałBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskMarta AniszewskaUKJ 225 Warszawa10:0  
finałBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro Łódź10:0  
repasaże - I rundaFelicja GajdowskaUKS Galeon GdyniaIwona Mi¶UKS Pohl Judo Przemęt10:0  
repasaże - finałFelicja GajdowskaUKS Galeon GdyniaPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk10:0  
o III miejsceMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaFelicja GajdowskaUKS Galeon Gdynia10:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaAlicja OwczarzUKS Olimp Nowa SólAnita LewandowskaPTS Gwardia Bydgoszcz10:0  
repasaże - I rundaWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaMatylda NowekKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
repasaże - finałWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaAlicja OwczarzUKS Olimp Nowa Sól10:0  
o III miejsceMonika OlczykUKS Sakura Judo PłockWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl