Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
XIV Międzynarodowy Turniej Judo - Baltic Cup U17
Gdynia, 14-15.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

Mężczyźni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: +70 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 12
Liczba reprezentowanych województw 4
Startujące roczniki 1999 - 2001
Średnia wieku zawodników 15 lat 145 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 305 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 209 dni
Najmłodszy zawodnik Pola Pogorzelec (14 lat 1 dni)
Najstarszy zawodnik Julia Chojnowska (16 lat 196 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS AWFiS Gdańsk (1 zawodników)
UKS Drako 79 Warszawa (1 zawodników)
UKJ Lemur Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ Lemur Warszawa (3 walk)
UKS Conrad Gdańsk (2 walk)
UKS Sakura Judo Płock (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Julia Świątkiewicz
UKJ Lemur Warszawa
2
Dominika Frąckowiak
UKS Conrad Gdańsk
3
Anna Rutkowska
UKS Sakura Judo Płock
3
Julia Chojnowska
UKS Drako 79 Warszawa
5
Paulina Redmann
UKS 10 Bydgoszcz
5
Kinga Wolszczak
WKS Śląsk Wrocław
7
Alicja Sokołowska
UKJ Yuko Józefów
7
Alicja Pietraszewska
UKS Ronin-Team Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAlicja SokołowskaUKJ Yuko JózefówPola PogorzelecKS AZS AWFiS Gdańsk10:0  
ćwierćfinałPaulina RedmannUKS 10 BydgoszczAlicja SokołowskaUKJ Yuko Józefów10:0  
ćwierćfinałDominika FrąckowiakUKS Conrad GdańskAnna RutkowskaUKS Sakura Judo Płock10:0  
ćwierćfinałJulia ŚwiątkiewiczUKJ Lemur WarszawaAlicja PietraszewskaUKS Ronin-Team Warszawa10:0  
ćwierćfinałKinga WolszczakWKS Śląsk WrocławJulia ChojnowskaUKS Drako 79 Warszawa10:0  
półfinałDominika FrąckowiakUKS Conrad GdańskPaulina RedmannUKS 10 Bydgoszcz10:0  
półfinałJulia ŚwiątkiewiczUKJ Lemur WarszawaKinga WolszczakWKS Śląsk Wrocław1:0  
finałJulia ŚwiątkiewiczUKJ Lemur WarszawaDominika FrąckowiakUKS Conrad Gdańsk10:0  
repasaże - finałAnna RutkowskaUKS Sakura Judo PłockAlicja SokołowskaUKJ Yuko Józefów10:0  
o III miejsceAnna RutkowskaUKS Sakura Judo PłockKinga WolszczakWKS Śląsk Wrocław10:0  

Repasaże II
repasaże - finałJulia ChojnowskaUKS Drako 79 WarszawaAlicja PietraszewskaUKS Ronin-Team Warszawa10:0  
o III miejsceJulia ChojnowskaUKS Drako 79 WarszawaPaulina RedmannUKS 10 Bydgoszcz5:0  

Polityka prywatności Judostat.pl