Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek młodszych i Juniorów młodszych
Suchy Las, 20.03.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 24
Liczba startujących zawodników 28
Liczba walk 35
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1999 - 2002
Średnia wieku zawodników 15 lat 317 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 222 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 98 dni
Najmłodszy zawodnik Weronika Lewandowska (13 lat 340 dni)
Najstarszy zawodnik Marta Aniszewska (17 lat 60 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników SGKS Wybrzeże Gdańsk (3 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
UKS Galeon Gdynia (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk SGKS Wybrzeże Gdańsk (4 walk)
MKS Olimpijczyk Włocławek (4 walk)
KS Błękitni Tarnów (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Wiktoria Tomczak
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Wioletta Kuczera
KS Polonia Rybnik
3
Barbara Fałtynowicz
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Magdalena Jarkowska
MUKS Kokoro Łódź
5
Klaudia Dziarmaga
KS Błękitni Tarnów
5
Anna Dyba
KS MaKo Judo Wrocław
7
Marta Aniszewska
UKJ 225 Warszawa
7
Weronika Matlakowska
UKS Galeon Gdynia

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże GdańskAnita LewandowskaPTS Gwardia Bydgoszcz  
I rundaMatylda NowekKS AZS AWFiS GdańskEwelina KozłowskaUMKS Żak Kielce  
I rundaWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaMarta KorfantyUKS Ippon Kożuchów  
I rundaPaulina WoĽniakMKS Juvenia WrocławKamila DuzowskaBKS Judo Bydgoszcz  
I rundaKlaudia DziarmagaKS Błękitni TarnówMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-Dziedzice  
I rundaAnna Pa¶UKS Judo WolbromJanina ZarembaUKJ Ryś Warszawa  
I rundaMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoEmilia WojtyłoWKS Śląsk Wrocław  
I rundaWioletta KuczeraKS Polonia RybnikPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa Sól  
I rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaWeronika LewandowskaAZS-WSPiA Poznań  
I rundaFelicja GajdowskaUKS Galeon GdyniaJagoda LewandowskaUKS Dwunastka Leszno  
I rundaPatrycja DuszakAKS StrzegomJulia GliszczyńskaMKS Juvenia Wrocław  
II rundaWiktoria TomczakMKS Olimpijczyk WłocławekPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaMatylda NowekKS AZS AWFiS Gdańsk  
II rundaMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźPaulina WoĽniakMKS Juvenia Wrocław  
II rundaKlaudia DziarmagaKS Błękitni TarnówAnna Pa¶UKS Judo Wolbrom  
II rundaAnna DybaKS MaKo Judo WrocławAlicja DudekSGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaWioletta KuczeraKS Polonia RybnikMaria ŁętkowskaUKS 15 Krosno  
II rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaFelicja GajdowskaUKS Galeon Gdynia  
II rundaBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskPatrycja DuszakAKS Strzegom  
ćwierćfinałWiktoria TomczakMKS Olimpijczyk WłocławekWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia  
ćwierćfinałMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźKlaudia DziarmagaKS Błękitni Tarnów  
ćwierćfinałWioletta KuczeraKS Polonia RybnikAnna DybaKS MaKo Judo Wrocław  
ćwierćfinałBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskMarta AniszewskaUKJ 225 Warszawa  
półfinałWiktoria TomczakMKS Olimpijczyk WłocławekMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro Łódź  
półfinałWioletta KuczeraKS Polonia RybnikBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże Gdańsk  
finałWiktoria TomczakMKS Olimpijczyk WłocławekWioletta KuczeraKS Polonia Rybnik  
repasaże - II rundaWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - II rundaKlaudia DziarmagaKS Błękitni TarnówPaulina WoĽniakMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - finałKlaudia DziarmagaKS Błękitni TarnówWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia  
o III miejsceBarbara FałtynowiczSGKS Wybrzeże GdańskKlaudia DziarmagaKS Błękitni Tarnów  

Repasaże II
repasaże - I rundaMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa Sól  
repasaże - II rundaAnna DybaKS MaKo Judo WrocławMaria ŁętkowskaUKS 15 Krosno  
repasaże - II rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaPatrycja DuszakAKS Strzegom  
repasaże - finałAnna DybaKS MaKo Judo WrocławMarta AniszewskaUKJ 225 Warszawa  
o III miejsceMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźAnna DybaKS MaKo Judo Wrocław  

Polityka prywatności Judostat.pl