Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych
Piła, 09-10.04.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 25
Liczba walk 36
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1999 - 2002
Średnia wieku zawodników 15 lat 269 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 359 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 118 dni
Najmłodszy zawodnik Weronika Lewandowska (13 lat 360 dni)
Najstarszy zawodnik Marta Aniszewska (17 lat 79 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Judo Czechowice-Dziedzice (2 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
UKS Galeon Gdynia (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ 225 Warszawa (5 walk)
KS Polonia Rybnik (5 walk)
MUKS Kokoro Łódź (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Magdalena Jarkowska
MUKS Kokoro Łódź
2
Alicja Dudek
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Wioletta Kuczera
KS Polonia Rybnik
3
Marta Aniszewska
UKJ 225 Warszawa
5
Maria Łętkowska
UKS 15 Krosno
5
Anna Dyba
KS MaKo Judo Wrocław
7
Felicja Gajdowska
UKS Galeon Gdynia
7
Martyna Mikołajczyk
KS Judo Czechowice-Dziedzice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaRoksana FilipiakMKS Juvenia WrocławAlicja NiemczykKS Judo Czechowice-Dziedzice1:0  
I rundaMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoKlaudia DziarmagaKS Błękitni Tarnów1:0  
I rundaWioletta KuczeraKS Polonia RybnikNatalia GrzegorczykUKS Spartakus Lublin1:0  
I rundaAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskMarta KorfantyUKS Ippon Kożuchów1:0  
I rundaFelicja GajdowskaUKS Galeon GdyniaKarina DamianPałac Młodzieży Tarnów1:0  
I rundaMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźWeronika LewandowskaAZS-WSPiA Poznań1:0  
I rundaMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceNikoleta WeisUKS 15 Krosno1:0  
I rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaAlicja WójcikUKS Spartakus Lublin1:0  
I rundaAnna DybaKS MaKo Judo WrocławPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk1:0  
II rundaMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoRoksana FilipiakMKS Juvenia Wrocław1:0  
II rundaWioletta KuczeraKS Polonia RybnikEmilia WojtyłoWKS Śląsk Wrocław1:0  
II rundaAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskKamila DuzowskaBKS Judo Bydgoszcz1:0  
II rundaFelicja GajdowskaUKS Galeon GdyniaAnna Pa¶UKS Judo Wolbrom1:0  
II rundaMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźPaulina WoĽniakMKS Juvenia Wrocław1:0  
II rundaMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia1:0  
II rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaAleksandra MakowskaKS Start Radom1:0  
II rundaAnna DybaKS MaKo Judo WrocławPaulina GórniakUKS ASW-Judo Jasło1:0  
ćwierćfinałMaria ŁętkowskaUKS 15 KrosnoWioletta KuczeraKS Polonia Rybnik1:0  
ćwierćfinałAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskFelicja GajdowskaUKS Galeon Gdynia1:0  
ćwierćfinałMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-Dziedzice1:0  
ćwierćfinałAnna DybaKS MaKo Judo WrocławMarta AniszewskaUKJ 225 Warszawa1:0  
półfinałAlicja DudekSGKS Wybrzeże GdańskMaria ŁętkowskaUKS 15 Krosno1:0  
półfinałMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźAnna DybaKS MaKo Judo Wrocław1:0  
finałMagdalena JarkowskaMUKS Kokoro ŁódźAlicja DudekSGKS Wybrzeże Gdańsk1:0  
repasaże - I rundaRoksana FilipiakMKS Juvenia WrocławKlaudia DziarmagaKS Błękitni Tarnów1:0  
repasaże - I rundaMarta KorfantyUKS Ippon KożuchówKamila DuzowskaBKS Judo Bydgoszcz1:0  
repasaże - II rundaWioletta KuczeraKS Polonia RybnikRoksana FilipiakMKS Juvenia Wrocław1:0  
repasaże - II rundaFelicja GajdowskaUKS Galeon GdyniaMarta KorfantyUKS Ippon Kożuchów1:0  
repasaże - finałWioletta KuczeraKS Polonia RybnikFelicja GajdowskaUKS Galeon Gdynia1:0  
o III miejsceWioletta KuczeraKS Polonia RybnikAnna DybaKS MaKo Judo Wrocław1:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaWeronika LewandowskaAZS-WSPiA PoznańPaulina WoĽniakMKS Juvenia Wrocław1:0  
repasaże - I rundaPaulina GórniakUKS ASW-Judo JasłoPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk1:0  
repasaże - II rundaMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceWeronika LewandowskaAZS-WSPiA Poznań1:0  
repasaże - II rundaMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaPaulina GórniakUKS ASW-Judo Jasło1:0  
repasaże - finałMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-Dziedzice1:0  
o III miejsceMarta AniszewskaUKJ 225 WarszawaMaria ŁętkowskaUKS 15 Krosno1:0  

Polityka prywatności Judostat.pl