Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Elbl±g, 14-15.05.2016
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 22
Liczba startujących zawodników 24
Liczba walk 32
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1999 - 2001
Średnia wieku zawodników 15 lat 284 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 161 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 20 dni
Najmłodszy zawodnik Natalia Wszołek (14 lat 281 dni)
Najstarszy zawodnik Aleksandra Butlewska (17 lat 108 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Pawłowice (2 zawodników)
GKS Czarni Bytom (2 zawodników)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Olimpijczyk Włocławek (5 walk)
KS Judo Czechowice-Dziedzice (4 walk)
GKS Czarni Bytom (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Andżelika Szymańska
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Aleksandra Butlewska
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Izabela Socha
KS Judo Czechowice-Dziedzice
3
Patrycja Szota
UKS Olimp Nowa Sól
5
Natalia Matejko
GKS Czarni Bytom
5
Natalia Wszołek
WKS Śląsk Wrocław
7
Karolina Gos
UKJ 225 Warszawa
7
Magdalena Borowiak
KS Akademia Judo Poznań

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej BiałystokWiktoria BanduraUKS Judo Pawłowice100:0  
I rundaAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekKarolina PoglettkeUKS Mosty Kosakowo100:0  
I rundaMichalina SkipiałaUKJ Lemur WarszawaWiktoria PersMOSiR Bochnia100:0  
I rundaKlaudia BałszanKS Budowlani SosnowiecKinga PtakUKS Kodokan Szczecin100:0  
I rundaJoanna ¦witońskaKS AZS AWFiS GdańskAnna KowalczykLKS Wyzwolenie Simoradz100:0  
I rundaIzabela SochaKS Judo Czechowice-DziedziceWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań100:0  
I rundaKarolina GosUKJ 225 WarszawaLiwia FoterekUKS Ippon Kożuchów100:0  
I rundaAnna KaletaUKS Judo WolbromWeronika NowickaAZS OŚ Poznań100:0  
II rundaMagdalena BorowiakKS Akademia Judo PoznańAleksandra SokołowskaKJ Politechniki Białostockiej Białystok100:0  
II rundaAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekJulia KordowskaUKJ Ryś Warszawa100:0  
II rundaPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa SólMichalina SkipiałaUKJ Lemur Warszawa100:0  
II rundaNatalia MatejkoGKS Czarni BytomKlaudia BałszanKS Budowlani Sosnowiec100:0  
II rundaNatalia WszołekWKS Śląsk WrocławJoanna ¦witońskaKS AZS AWFiS Gdańsk100:0  
II rundaIzabela SochaKS Judo Czechowice-DziedziceMagdalena TrzeciokUKS Judo Pawłowice100:0  
II rundaAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskKarolina GosUKJ 225 Warszawa100:0  
II rundaKarolina CichyGKS Czarni BytomAnna KaletaUKS Judo Wolbrom100:0  
ćwierćfinałAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekMagdalena BorowiakKS Akademia Judo Poznań100:0  
ćwierćfinałPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa SólNatalia MatejkoGKS Czarni Bytom100:0  
ćwierćfinałIzabela SochaKS Judo Czechowice-DziedziceNatalia WszołekWKS Śląsk Wrocław100:0  
ćwierćfinałAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskKarolina CichyGKS Czarni Bytom100:0  
półfinałAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekPatrycja SzotaUKS Olimp Nowa Sól100:0  
półfinałAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże GdańskIzabela SochaKS Judo Czechowice-Dziedzice100:0  
finałAndżelika SzymańskaMKS Olimpijczyk WłocławekAleksandra ButlewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk100:0  
repasaże - I rundaJulia KordowskaUKJ Ryś WarszawaKarolina PoglettkeUKS Mosty Kosakowo100:0  
repasaże - II rundaMagdalena BorowiakKS Akademia Judo PoznańJulia KordowskaUKJ Ryś Warszawa100:0  
repasaże - finałNatalia MatejkoGKS Czarni BytomMagdalena BorowiakKS Akademia Judo Poznań100:0  
o III miejsceIzabela SochaKS Judo Czechowice-DziedziceNatalia MatejkoGKS Czarni Bytom1:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaMagdalena TrzeciokUKS Judo PawłowiceWeronika NędzykPKS Olimpia Poznań100:0  
repasaże - II rundaNatalia WszołekWKS Śląsk WrocławMagdalena TrzeciokUKS Judo Pawłowice100:0  
repasaże - II rundaKarolina GosUKJ 225 WarszawaKarolina CichyGKS Czarni Bytom100:0  
repasaże - finałNatalia WszołekWKS Śląsk WrocławKarolina GosUKJ 225 Warszawa100:0  
o III miejscePatrycja SzotaUKS Olimp Nowa SólNatalia WszołekWKS Śląsk Wrocław100:0  

Polityka prywatności Judostat.pl