Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Młodziczek i Młodzików
Suchy Las, 18-19.03.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 14
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 2003 - 2004
Średnia wieku zawodników 13 lat 156 dni
Średnia wieku medalistów 13 lat 248 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 13 lat 206 dni
Najmłodszy zawodnik Alicja Płachta (12 lat 132 dni)
Najstarszy zawodnik Jagoda Linder (14 lat 71 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
AZS UW Warszawa (2 zawodników)
Klub Judo AZS Opole (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Juvenia Wrocław (3 walk)
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa (3 walk)
AZS UW Warszawa (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Oliwia Szczepanowska
MKS Juvenia Wrocław
2
Agata Pontek
AZS UW Warszawa
3
Amelia Konfisz
Klub Judo AZS Opole
3
Dominika Dołęgowska
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
5
Nina WoĽnicka
UKS Halinów Team Halinów
5
Justyna Małacha
UKS 5 Żnin
7
Jagoda Linder
MKS Juvenia Wrocław
7
Wiktoria Baron
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWiktoria BaronGKS Czarni BytomAgnieszka ZałuskaAZS UW Warszawa  
I rundaAgata PontekAZS UW WarszawaNicole CzechowskaUKS 10 Bydgoszcz  
ćwierćfinałJustyna MałachaUKS 5 ŻninWiktoria BaronGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałOliwia SzczepanowskaMKS Juvenia WrocławNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów  
ćwierćfinałAgata PontekAZS UW WarszawaDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa  
ćwierćfinałAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleJagoda LinderMKS Juvenia Wrocław  
półfinałOliwia SzczepanowskaMKS Juvenia WrocławJustyna MałachaUKS 5 Żnin  
półfinałAgata PontekAZS UW WarszawaAmelia KonfiszKlub Judo AZS Opole  
finałOliwia SzczepanowskaMKS Juvenia WrocławAgata PontekAZS UW Warszawa  
repasaże - finałNina WoĽnickaUKS Halinów Team HalinówWiktoria BaronGKS Czarni Bytom  
o III miejsceAmelia KonfiszKlub Judo AZS OpoleNina WoĽnickaUKS Halinów Team Halinów  

Repasaże II
repasaże - I rundaDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaNicole CzechowskaUKS 10 Bydgoszcz  
repasaże - finałDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaJagoda LinderMKS Juvenia Wrocław  
o III miejsceDominika DołęgowskaUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaJustyna MałachaUKS 5 Żnin  

Polityka prywatności Judostat.pl