Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Poznań, 01-02.04.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 26
Liczba startujących zawodników 37
Liczba walk 50
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1997 - 1999
Średnia wieku zawodników 18 lat 257 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 361 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 265 dni
Najmłodszy zawodnik Mateusz Osiak (17 lat 147 dni)
Najstarszy zawodnik Jakub Rajtar (20 lat 79 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS AWF Katowice (3 zawodników)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (3 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk GKS Czarni Bytom (7 walk)
KS AZS AWF Katowice (6 walk)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Patryk Walczyk
GKS Czarni Bytom
2
Filip Szołtysek
KS AZS AWF Katowice
3
Wojciech Bukojemski
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
3
Maciej Krogulski
UKJ 225 Warszawa
5
Radosław Stroka
KS Gwardia Wrocław
5
Łukasz Wala
KS "Kejza Team" Rybnik Rybnik
7
Jędrzej Stecki
SGKS Wybrzeże Gdańsk
7
Kacper Włodarski
MMKS Wojownik Skierniewice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaFilip SzołtysekKS AZS AWF KatowiceKamil WięcławikKŚ AZS Gliwice  
I rundaCezary TchórzewskiSGKS Wybrzeże GdańskMarcel BzuraKS Budowlani Sosnowiec  
I rundaMaciej WójcickiUKS Tomita ElblągJakub SiedlikowskiTSJ Gryf Słupsk  
I rundaŁukasz WalaKS "Kejza Team" Rybnik RybnikSzymon KudybaTS Gwardia Opole  
I rundaAdrian BielPTS Janosik Bielsko-BiałaJan MajewskiAZS OŚ Poznań  
II rundaFilip SzołtysekKS AZS AWF KatowiceMichał GęsikowskiTS Gwardia Opole  
II rundaMateusz BugajUKS Judo Sensei PłockAleks HoppeKSJ Gwardia Koszalin  
II rundaCezary TchórzewskiSGKS Wybrzeże GdańskRafał GołembiewskiKS Akademia Judo Łódź  
II rundaWojciech BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaKrzysztof GarlaczKS Judo Hejnał Kęty  
II rundaKacper WłodarskiMMKS Wojownik SkierniewiceMaciej WójcickiUKS Tomita Elbląg  
II rundaBartek JurkiewiczKS Błękitni TarnówPaweł KurtykaKS AZS AWF Katowice  
II rundaFilip NiedzielaGKS Czarni BytomMateusz HasiakUKS Conrad Gdańsk  
II rundaRadosław StrokaKS Gwardia WrocławPiotr KrajewskiTS Gwardia Olsztyn  
II rundaŁukasz WalaKS "Kejza Team" Rybnik RybnikWiktor KumidorSGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaJakub KowalskiUKS Tomita Elbląg  
II rundaJakub RajtarKS Gwardia WrocławMaksymin BogdałUKS Conrad Gdańsk  
II rundaOskar BurzykGKS Czarni BytomPaweł HojzlerUKS Dwunastka Leszno  
II rundaAdrian BielPTS Janosik Bielsko-BiałaRafał ZduńczykUKS Ippon MDK Kutno  
II rundaPatryk WalczykGKS Czarni BytomMateusz OsiakKS Budowlani Sosnowiec  
II rundaPaweł RygułaKS AZS AWF KatowiceJakub WojdanUKS Grot Kraków  
II rundaJędrzej SteckiSGKS Wybrzeże GdańskDominik ChybczyńskiKS AZS AWFiS Gdańsk  
III rundaFilip SzołtysekKS AZS AWF KatowiceMateusz BugajUKS Judo Sensei Płock  
III rundaWojciech BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaCezary TchórzewskiSGKS Wybrzeże Gdańsk  
III rundaKacper WłodarskiMMKS Wojownik SkierniewiceBartek JurkiewiczKS Błękitni Tarnów  
III rundaRadosław StrokaKS Gwardia WrocławFilip NiedzielaGKS Czarni Bytom  
III rundaŁukasz WalaKS "Kejza Team" Rybnik RybnikMaciej KrogulskiUKJ 225 Warszawa  
III rundaJakub RajtarKS Gwardia WrocławOskar BurzykGKS Czarni Bytom  
III rundaPatryk WalczykGKS Czarni BytomAdrian BielPTS Janosik Bielsko-Biała  
III rundaJędrzej SteckiSGKS Wybrzeże GdańskPaweł RygułaKS AZS AWF Katowice  
ćwierćfinałFilip SzołtysekKS AZS AWF KatowiceWojciech BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu Warszawa  
ćwierćfinałRadosław StrokaKS Gwardia WrocławKacper WłodarskiMMKS Wojownik Skierniewice  
ćwierćfinałŁukasz WalaKS "Kejza Team" Rybnik RybnikJakub RajtarKS Gwardia Wrocław  
ćwierćfinałPatryk WalczykGKS Czarni BytomJędrzej SteckiSGKS Wybrzeże Gdańsk  
półfinałFilip SzołtysekKS AZS AWF KatowiceRadosław StrokaKS Gwardia Wrocław  
półfinałPatryk WalczykGKS Czarni BytomŁukasz WalaKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik  
finałPatryk WalczykGKS Czarni BytomFilip SzołtysekKS AZS AWF Katowice  
repasaże - I rundaMichał GęsikowskiTS Gwardia OpoleKamil WięcławikKŚ AZS Gliwice  
repasaże - II rundaMateusz BugajUKS Judo Sensei PłockMichał GęsikowskiTS Gwardia Opole  
repasaże - II rundaPiotr KrajewskiTS Gwardia OlsztynFilip NiedzielaGKS Czarni Bytom  
repasaże - III rundaWojciech BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaMateusz BugajUKS Judo Sensei Płock  
repasaże - III rundaKacper WłodarskiMMKS Wojownik SkierniewicePiotr KrajewskiTS Gwardia Olsztyn  
repasaże - finałWojciech BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaKacper WłodarskiMMKS Wojownik Skierniewice  
o III miejsceWojciech BukojemskiUKS Praskie Centrum Sportu WarszawaŁukasz WalaKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik  

Repasaże II
repasaże - I rundaWiktor KumidorSGKS Wybrzeże GdańskSzymon KudybaTS Gwardia Opole  
repasaże - II rundaMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaWiktor KumidorSGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - II rundaMateusz OsiakKS Budowlani SosnowiecAdrian BielPTS Janosik Bielsko-Biała  
repasaże - III rundaMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaJakub RajtarKS Gwardia Wrocław  
repasaże - III rundaJędrzej SteckiSGKS Wybrzeże GdańskMateusz OsiakKS Budowlani Sosnowiec  
repasaże - finałMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaJędrzej SteckiSGKS Wybrzeże Gdańsk  
o III miejsceMaciej KrogulskiUKJ 225 WarszawaRadosław StrokaKS Gwardia Wrocław  

Polityka prywatności Judostat.pl