Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Poznań, 01-02.04.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 17
Liczba startujących zawodników 18
Liczba walk 27
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1997 - 1999
Średnia wieku zawodników 18 lat 327 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 0 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 19 lat 21 dni
Najmłodszy zawodnik Igor Pacanowski (17 lat 144 dni)
Najstarszy zawodnik Tomasz Drzewiecki (20 lat 39 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS-AWF Warszawa (2 zawodników)
UKS Sparta Sława (1 zawodników)
UKJ Arcus Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS AZS-AWF Warszawa (7 walk)
UKJ ASzWoj Warszawa (4 walk)
UKS 3 Piła (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Jakub Ozimek
KS AZS-AWF Warszawa
2
Sebastian Ołdak
UKJ Arcus Warszawa
3
Tomasz Drzewiecki
UKS 3 Piła
3
Michał Jackiewicz
UKJ ASzWoj Warszawa
5
Łukasz Zajączkowski
AKS Strzegom
5
Sebastian Włodarczyk
UKJ Legion Zamość
7
Łukasz Liberda
GKS Czarni Bytom
7
Łukasz Popek
KS AZS-AWF Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaJakub OzimekKS AZS-AWF WarszawaKajetan PyszkaKU AZS UKW Bydgoszcz  
I rundaTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaMikołaj PodgórskiUKS Grot Kraków  
II rundaJakub OzimekKS AZS-AWF WarszawaŁukasz LiberdaGKS Czarni Bytom  
II rundaMateusz ResztakAZS OŚ ŁódźJakub SzulcKS Akademia Judo Łódź  
II rundaSebastian WłodarczykUKJ Legion ZamośćPatryk FrąckowiakUKS Conrad Gdańsk  
II rundaŁukasz ZajączkowskiAKS StrzegomIgor PacanowskiUKS Junior Lipno  
II rundaTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaGniewomir WiśniewskiKS Akademia Judo Poznań  
II rundaŁukasz PopekKS AZS-AWF WarszawaKacper SadłoKS AZS-AWF Wrocław  
II rundaSebastian OłdakUKJ Arcus WarszawaPrzemysław SurmaUKS Sparta Sława  
II rundaMichał JackiewiczUKJ ASzWoj WarszawaPaweł DąbkowskiSochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew  
ćwierćfinałJakub OzimekKS AZS-AWF WarszawaMateusz ResztakAZS OŚ Łódź  
ćwierćfinałŁukasz ZajączkowskiAKS StrzegomSebastian WłodarczykUKJ Legion Zamość  
ćwierćfinałTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaŁukasz PopekKS AZS-AWF Warszawa  
ćwierćfinałSebastian OłdakUKJ Arcus WarszawaMichał JackiewiczUKJ ASzWoj Warszawa  
półfinałJakub OzimekKS AZS-AWF WarszawaŁukasz ZajączkowskiAKS Strzegom  
półfinałSebastian OłdakUKJ Arcus WarszawaTomasz DrzewieckiUKS 3 Piła  
finałJakub OzimekKS AZS-AWF WarszawaSebastian OłdakUKJ Arcus Warszawa  
repasaże - I rundaŁukasz LiberdaGKS Czarni BytomKajetan PyszkaKU AZS UKW Bydgoszcz  
repasaże - II rundaŁukasz LiberdaGKS Czarni BytomMateusz ResztakAZS OŚ Łódź  
repasaże - II rundaSebastian WłodarczykUKJ Legion ZamośćIgor PacanowskiUKS Junior Lipno  
repasaże - finałSebastian WłodarczykUKJ Legion ZamośćŁukasz LiberdaGKS Czarni Bytom  
o III miejsceTomasz DrzewieckiUKS 3 PiłaSebastian WłodarczykUKJ Legion Zamość  

Repasaże II
repasaże - I rundaMikołaj PodgórskiUKS Grot KrakówGniewomir WiśniewskiKS Akademia Judo Poznań  
repasaże - II rundaŁukasz PopekKS AZS-AWF WarszawaMikołaj PodgórskiUKS Grot Kraków  
repasaże - II rundaMichał JackiewiczUKJ ASzWoj WarszawaPrzemysław SurmaUKS Sparta Sława  
repasaże - finałMichał JackiewiczUKJ ASzWoj WarszawaŁukasz PopekKS AZS-AWF Warszawa  
o III miejsceMichał JackiewiczUKJ ASzWoj WarszawaŁukasz ZajączkowskiAKS Strzegom  

Polityka prywatności Judostat.pl