Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Warszawa, 24.02.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 18
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1998 - 2002
Średnia wieku zawodników 18 lat 9 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 335 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 160 dni
Najmłodszy zawodnik Aleksandra Konopka (15 lat 281 dni)
Najstarszy zawodnik Marta Gęsikowska (19 lat 242 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Wolbrom (2 zawodników)
UKJ Arcus Warszawa (1 zawodników)
KS Judo REI Świdnik Świdnik (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKS Judo Wolbrom (4 walk)
KS Akademia Judo Poznań (3 walk)
TS Gwardia Opole (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Vanessa Machnicka
KS Akademia Judo Poznań
2
Joanna Janeczko
UKJ Arcus Warszawa
3
Natalia Kozłowska
UKS Judo Wolbrom
3
Marta Gęsikowska
TS Gwardia Opole
5
Łucja Obal
UKS Halinów Team Halinów
5
Katarzyna Kolbusz
GKS Czarni Bytom
7
Katarzyna Przyczyna
UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki
7
Aleksandra Szatan
UKS Judo Wolbrom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarta GęsikowskaTS Gwardia OpoleAleksandra SzatanUKS Judo Wolbrom  
I rundaAleksandra KonopkaKS AZS AWF KatowiceJoanna RopińskaKS Yawara Warszawa  
I rundaKatarzyna KolbuszGKS Czarni BytomGabriela WójcikKS Judo REI Świdnik Świdnik  
I rundaNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromAdela Jezierska-SuwińskaTS Gwardia Warszawa  
I rundaŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówJulia ZaryckaUKJ Yuko Józefów10:0  
ćwierćfinałMarta GęsikowskaTS Gwardia OpoleAleksandra KonopkaKS AZS AWF Katowice1:0  
ćwierćfinałVanessa MachnickaKS Akademia Judo PoznańKatarzyna KolbuszGKS Czarni Bytom10:0  
ćwierćfinałNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromKatarzyna PrzyczynaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:0  
ćwierćfinałJoanna JaneczkoUKJ Arcus WarszawaŁucja ObalUKS Halinów Team Halinów10:0  
półfinałVanessa MachnickaKS Akademia Judo PoznańMarta GęsikowskaTS Gwardia Opole10:0  
półfinałJoanna JaneczkoUKJ Arcus WarszawaNatalia KozłowskaUKS Judo Wolbrom1:0  
finałVanessa MachnickaKS Akademia Judo PoznańJoanna JaneczkoUKJ Arcus Warszawa10:0  
repasaże - I rundaAleksandra SzatanUKS Judo WolbromAleksandra KonopkaKS AZS AWF Katowice1:0  
repasaże - finałKatarzyna KolbuszGKS Czarni BytomAleksandra SzatanUKS Judo Wolbrom10:0  
o III miejsceNatalia KozłowskaUKS Judo WolbromKatarzyna KolbuszGKS Czarni Bytom1:0  

Repasaże II
repasaże - I rundaKatarzyna PrzyczynaUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiAdela Jezierska-SuwińskaTS Gwardia Warszawa10:0  
repasaże - finałŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówKatarzyna PrzyczynaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:0  
o III miejsceMarta GęsikowskaTS Gwardia OpoleŁucja ObalUKS Halinów Team Halinów10;0  

Polityka prywatności Judostat.pl