Szanowni Pa_stwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporz_dzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcieliby_my poinformowa_ Pa_stwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Pa_stwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatno_ci Judostat.pl.

Wyra_am zgod_ na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzib_ we Wroc_awiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów wspó_pracuj_cych . O_wiadczam, i_ zapozna_em si_ z informacjami dotycz_cymi przetwarzania danych osobowych. Cofni_cie zgody mo_e nast_pi_ przez przes_anie korespondencji poczt_ za po_rednictwem kana_u komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuj_
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Bytom, 16-17.03.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Mężczyźni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -57 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 22
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1988 - 2000
Średnia wieku zawodników 19 lat 110 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 253 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 20 lat 33 dni
Najmłodszy zawodnik Łucja Obal (17 lat 96 dni)
Najstarszy zawodnik Katarzyna Śmietana (29 lat 110 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (3 zawodników)
GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
KS Yawara Warszawa (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Juvenia Wrocław (7 walk)
GKS Czarni Bytom (5 walk)
KS Akademia Judo Poznań (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Anna Dąbrowska
MKS Juvenia Wrocław
2
Vanessa Machnicka
KS Akademia Judo Poznań
3
Łucja Obal
UKS Halinów Team Halinów
3
Wiktoria Walczyk
GKS Czarni Bytom
5
Katarzyna Śmietana
MKS Juvenia Wrocław
5
Joanna Janeczko
UKJ Arcus Warszawa
7
Marta Gęsikowska
TS Gwardia Opole
7
Katarzyna Kolbusz
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaVanessa MachnickaKS Akademia Judo PoznańAleksandra SzatanUKS Judo Wolbrom  
I rundaKatarzyna ŚmietanaMKS Juvenia WrocławNatalia MatejkoGKS Czarni Bytom  
I rundaWiktoria WalczykGKS Czarni BytomMarta GęsikowskaTS Gwardia Opole  
I rundaKatarzyna PrzyczynaUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiJulia ZaryckaUKJ Yuko Józefów  
I rundaKatarzyna KolbuszGKS Czarni BytomJoanna RopińskaKS Yawara Warszawa  
I rundaAnna DąbrowskaMKS Juvenia WrocławKinga SkarbekPTS Gwardia Bydgoszcz  
I rundaŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówDominika MrózUKS Drako 79 Warszawa  
ćwierćfinałVanessa MachnickaKS Akademia Judo PoznańKatarzyna ŚmietanaMKS Juvenia Wrocław  
ćwierćfinałWiktoria WalczykGKS Czarni BytomKatarzyna PrzyczynaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
ćwierćfinałAnna DąbrowskaMKS Juvenia WrocławKatarzyna KolbuszGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówJoanna JaneczkoUKJ Arcus Warszawa  
półfinałVanessa MachnickaKS Akademia Judo PoznańWiktoria WalczykGKS Czarni Bytom  
półfinałAnna DąbrowskaMKS Juvenia WrocławŁucja ObalUKS Halinów Team Halinów  
finałAnna DąbrowskaMKS Juvenia WrocławVanessa MachnickaKS Akademia Judo Poznań  
repasaże - I rundaKatarzyna ŚmietanaMKS Juvenia WrocławAleksandra SzatanUKS Judo Wolbrom  
repasaże - I rundaMarta GęsikowskaTS Gwardia OpoleKatarzyna PrzyczynaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
repasaże - finałKatarzyna ŚmietanaMKS Juvenia WrocławMarta GęsikowskaTS Gwardia Opole  
o III miejsceŁucja ObalUKS Halinów Team HalinówKatarzyna ŚmietanaMKS Juvenia Wrocław  

Repasaże II
repasaże - I rundaKatarzyna KolbuszGKS Czarni BytomKinga SkarbekPTS Gwardia Bydgoszcz  
repasaże - I rundaJoanna JaneczkoUKJ Arcus WarszawaDominika MrózUKS Drako 79 Warszawa  
repasaże - finałJoanna JaneczkoUKJ Arcus WarszawaKatarzyna KolbuszGKS Czarni Bytom  
o III miejsceWiktoria WalczykGKS Czarni BytomJoanna JaneczkoUKJ Arcus Warszawa  

Polityka prywatności Judostat.pl