Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych (limity do OOM)
Szczyrk, 15.04.2018
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -63 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 18
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 30
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 2001 - 2003
Średnia wieku zawodników 16 lat 143 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 31 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 16 lat 200 dni
Najmłodszy zawodnik Wiktoria Pawlak (14 lat 122 dni)
Najstarszy zawodnik Aleksandra Matuszek (17 lat 95 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników AZS UW Warszawa (2 zawodników)
KS Judo Hejnał Kęty (2 zawodników)
UKS Conrad Gdańsk (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AZS UW Warszawa (8 walk)
GKS Czarni Bytom (4 walk)
KS Judo Czechowice-Dziedzice (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Katarzyna Sobierajska
AZS UW Warszawa
2
Michalina Skipiała
GKS Czarni Bytom
3
Agata Pontek
AZS UW Warszawa
3
Martyna Mikołajczyk
KS Judo Czechowice-Dziedzice
5
Weronika Matlakowska
UKS Galeon Gdynia
5
Klaudia Czado
PKS Olimpia Poznań
7
Laura Gruszczyńska
KŚ AZS Gliwice
7
Aleksandra Matuszek
WKS Śląsk Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKatarzyna SobierajskaAZS UW WarszawaMarta ZawidzkaKS Gwardia Bielsko-Biała10:0  
I rundaMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceJulia BajakUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.10:0  
I rundaMichalina SkipiałaGKS Czarni BytomAlicja WójcikUKS Spartakus Lublin10:0  
I rundaWiktoria ZalewskaUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiKarina DamianPałac Młodzieży Tarnów10:0  
II rundaKatarzyna SobierajskaAZS UW WarszawaAlicja DoboszKS Judo Hejnał Kęty  
II rundaKlaudia CzadoPKS Olimpia PoznańWiktoria PawlakTS Gwardia Opole  
II rundaMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceMagdalena DębowskaUKS Tomita Elbląg  
II rundaLaura GruszczyńskaKŚ AZS GliwicePaulina ZarychtaMKS Juvenia Wrocław  
II rundaMichalina SkipiałaGKS Czarni BytomPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk  
II rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławJulia GawronKS Judo Hejnał Kęty  
II rundaWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaWiktoria ZalewskaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki  
II rundaAgata PontekAZS UW WarszawaZuzanna ŻochowskaUKS Conrad Gdańsk  
ćwierćfinałKatarzyna SobierajskaAZS UW WarszawaKlaudia CzadoPKS Olimpia Poznań  
ćwierćfinałMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceLaura GruszczyńskaKŚ AZS Gliwice  
ćwierćfinałMichalina SkipiałaGKS Czarni BytomAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałAgata PontekAZS UW WarszawaWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia  
półfinałKatarzyna SobierajskaAZS UW WarszawaMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-Dziedzice  
półfinałMichalina SkipiałaGKS Czarni BytomAgata PontekAZS UW Warszawa  
finałKatarzyna SobierajskaAZS UW WarszawaMichalina SkipiałaGKS Czarni Bytom  
repasaże - I rundaMarta ZawidzkaKS Gwardia Bielsko-BiałaAlicja DoboszKS Judo Hejnał Kęty  
repasaże - I rundaJulia BajakUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.Magdalena DębowskaUKS Tomita Elbląg  
repasaże - II rundaKlaudia CzadoPKS Olimpia PoznańMarta ZawidzkaKS Gwardia Bielsko-Biała  
repasaże - II rundaLaura GruszczyńskaKŚ AZS GliwiceJulia BajakUMKS Ostrowia Ostrowiec Św.  
repasaże - finałKlaudia CzadoPKS Olimpia PoznańLaura GruszczyńskaKŚ AZS Gliwice  
o III miejsceAgata PontekAZS UW WarszawaKlaudia CzadoPKS Olimpia Poznań  

Repasaże II
repasaże - I rundaPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże GdańskAlicja WójcikUKS Spartakus Lublin  
repasaże - II rundaAleksandra MatuszekWKS Śląsk WrocławPaulina StemplewskaSGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - II rundaWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaZuzanna ŻochowskaUKS Conrad Gdańsk  
repasaże - finałWeronika MatlakowskaUKS Galeon GdyniaAleksandra MatuszekWKS Śląsk Wrocław  
o III miejsceMartyna MikołajczykKS Judo Czechowice-DziedziceWeronika MatlakowskaUKS Galeon Gdynia10:0  

Polityka prywatności Judostat.pl