Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów
Gdańsk, 09-11.06.2006
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg OPEN
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg OPEN

kategoria: -90 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 18
Liczba startujących zawodników 33
Liczba walk 44
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1961 - 1989
Średnia wieku zawodników 23 lat 195 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 217 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 20 lat 323 dni
Najmłodszy zawodnik Rafał Filek (16 lat 303 dni)
Najstarszy zawodnik Józef Pionke (44 lat 241 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS AWFiS Gdańsk (9 zawodników)
TS Wisła Kraków (3 zawodników)
KS Gwardia Opole (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS AZS AWFiS Gdańsk (7 walk)
KS AZS-AWF Warszawa (7 walk)
TS Wisła Kraków (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Krzysztof Węglarz
TS Wisła Kraków
2
Łukasz Kole¶nik
KS Gwardia Wrocław
3
Paweł Czaplicki
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
Patryk Janik
WKS Śląsk Wrocław
5
Wiktor Tworzydło
KS AZS-AWF Warszawa
5
Kacper Larem
WKS Gwardia Warszawa
7
Radosław Karwowski
KS AZS-AWF Warszawa
7
Marcin Ko¶niewski
Z¦ AZS Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKacper LaremWKS Gwardia WarszawaMaciej KędzierskiKS AZS AWFiS Gdańsk  
II rundaKacper LaremWKS Gwardia WarszawaArtur ZielińskiUKJ Ryś Warszawa  
II rundaJacek KuĽmińskiKS Gwardia OpoleJan SkorupskiWTJ Włocławek  
II rundaSławomir ¦liwiakKS AZS AWFiS GdańskRafał FilekTS Wisła Kraków  
II rundaŁukasz Kole¶nikKS Gwardia WrocławWincenty KrawczykGKS Czarni Bytom  
II rundaRadosław KarwowskiKS AZS-AWF WarszawaMarcin KarwowskiMKS Żak Ełk  
II rundaPaweł CzaplickiKS AZS AWFiS GdańskKrzysztof CiszewskiMMKS Wojownik Skierniewice  
II rundaJarosław KuczyńskiKU AZS PW WarszawaRadosław KusiakKS AZS AWFiS Gdańsk  
II rundaPrzemysław NyklarzKS Gwardia OpoleŁukasz MazurUKS Maximus Kraków  
II rundaBartosz BzomaKS Gwardia ŁódźRafał TucholskiKS AZS AWFiS Gdańsk  
II rundaDaniel KuczyńskiKS AZS AWFiS GdańskJakub OstapczukHKS Żubr Hajnówka  
II rundaKrzysztof WęglarzTS Wisła KrakówPiotr StańczakUKJ Ryś Warszawa  
II rundaWiktor TworzydłoKS AZS-AWF WarszawaŁukasz GawlikKS AZS AWFiS Gdańsk  
II rundaMarcin Ko¶niewskiZ¦ AZS OpoleTomasz ŻyłoKS AZS AWFiS Gdańsk  
II rundaRadosław BilikKS Gwardia OpolePiotr ZbyszewskiTS Wisła Kraków  
II rundaPatryk JanikWKS Śląsk WrocławBartosz RzemienieckiGKS Czarni Bytom  
II rundaMarcin SiwakowskiUKS-GKJ GłogówJózef PionkeKS AZS AWFiS Gdańsk  
III rundaKacper LaremWKS Gwardia WarszawaJacek KuĽmińskiKS Gwardia Opole  
III rundaŁukasz Kole¶nikKS Gwardia WrocławSławomir ¦liwiakKS AZS AWFiS Gdańsk  
III rundaPaweł CzaplickiKS AZS AWFiS GdańskRadosław KarwowskiKS AZS-AWF Warszawa  
III rundaPrzemysław NyklarzKS Gwardia OpoleJarosław KuczyńskiKU AZS PW Warszawa  
III rundaDaniel KuczyńskiKS AZS AWFiS GdańskBartosz BzomaKS Gwardia Łódź  
III rundaKrzysztof WęglarzTS Wisła KrakówWiktor TworzydłoKS AZS-AWF Warszawa  
III rundaMarcin Ko¶niewskiZ¦ AZS OpoleRadosław BilikKS Gwardia Opole  
III rundaPatryk JanikWKS Śląsk WrocławMarcin SiwakowskiUKS-GKJ Głogów  
ćwierćfinałŁukasz Kole¶nikKS Gwardia WrocławKacper LaremWKS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałPaweł CzaplickiKS AZS AWFiS GdańskPrzemysław NyklarzKS Gwardia Opole  
ćwierćfinałKrzysztof WęglarzTS Wisła KrakówDaniel KuczyńskiKS AZS AWFiS Gdańsk  
ćwierćfinałPatryk JanikWKS Śląsk WrocławMarcin Ko¶niewskiZ¦ AZS Opole  
półfinałŁukasz Kole¶nikKS Gwardia WrocławPaweł CzaplickiKS AZS AWFiS Gdańsk  
półfinałKrzysztof WęglarzTS Wisła KrakówPatryk JanikWKS Śląsk Wrocław  
finałKrzysztof WęglarzTS Wisła KrakówŁukasz Kole¶nikKS Gwardia Wrocław  
repasaże - II rundaWincenty KrawczykGKS Czarni BytomSławomir ¦liwiakKS AZS AWFiS Gdańsk  
repasaże - II rundaRadosław KarwowskiKS AZS-AWF WarszawaKrzysztof CiszewskiMMKS Wojownik Skierniewice  
repasaże - III rundaKacper LaremWKS Gwardia WarszawaWincenty KrawczykGKS Czarni Bytom  
repasaże - III rundaRadosław KarwowskiKS AZS-AWF WarszawaPrzemysław NyklarzKS Gwardia Opole  
repasaże - finałKacper LaremWKS Gwardia WarszawaRadosław KarwowskiKS AZS-AWF Warszawa  
o III miejscePatryk JanikWKS Śląsk WrocławKacper LaremWKS Gwardia Warszawa  

Repasaże II
repasaże - II rundaWiktor TworzydłoKS AZS-AWF WarszawaPiotr StańczakUKJ Ryś Warszawa  
repasaże - II rundaBartosz RzemienieckiGKS Czarni BytomMarcin SiwakowskiUKS-GKJ Głogów  
repasaże - III rundaWiktor TworzydłoKS AZS-AWF WarszawaDaniel KuczyńskiKS AZS AWFiS Gdańsk  
repasaże - III rundaMarcin Ko¶niewskiZ¦ AZS OpoleBartosz RzemienieckiGKS Czarni Bytom  
repasaże - finałWiktor TworzydłoKS AZS-AWF WarszawaMarcin Ko¶niewskiZ¦ AZS Opole  
o III miejscePaweł CzaplickiKS AZS AWFiS GdańskWiktor TworzydłoKS AZS-AWF Warszawa  

Polityka prywatności Judostat.pl