Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Wrocław, 03-04.04.1998
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 10
Liczba startujących zawodników 12
Liczba walk 16
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1977 - 1978
Średnia wieku zawodników 20 lat 12 dni
Średnia wieku medalistów 20 lat 143 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 20 lat 60 dni
Najmłodszy zawodnik Dominik Obierzyński (19 lat 128 dni)
Najstarszy zawodnik Paweł Wolski (20 lat 335 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (2 zawodników)
AZS OŚ Poznań (2 zawodników)
GKS Czarni Bytom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Śląsk Wrocław (5 walk)
WKS Gwardia Warszawa (3 walk)
GKS Czarni Bytom (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Dariusz ¦wiercz
WKS Śląsk Wrocław
2
Rafał Libera
WKS Śląsk Wrocław
3
Adam Pasierbek
GKS Czarni Bytom
3
Paweł Wolski
WKS Gwardia Warszawa
5
Krzysztof Kosiński
MKS Pałac Młodzieży Łódź
5
Bartłomiej Wieteska
TS Wisła Kraków
7
Dominik Obierzyński
WKS Flota Gdynia
7
Grzegorz Chmieliński
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaAdam PasierbekGKS Czarni BytomJerzy SzczepanikPałac Młodzieży Tarnów  
I rundaKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźDominik ObierzyńskiWKS Flota Gdynia  
I rundaPaweł WolskiWKS Gwardia WarszawaRafał BieniekAZS OŚ Poznań  
I rundaGrzegorz ChmielińskiKJ Koka Jastrzębie-ZdrójTomasz AmbroziakPKS Olimpia Poznań  
ćwierćfinałRafał LiberaWKS Śląsk WrocławAdam PasierbekGKS Czarni Bytom  
ćwierćfinałKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży ŁódźPaweł GorzelańczykAZS OŚ Poznań  
ćwierćfinałDariusz ¦wierczWKS Śląsk WrocławPaweł WolskiWKS Gwardia Warszawa  
ćwierćfinałBartłomiej WieteskaTS Wisła KrakówGrzegorz ChmielińskiKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
półfinałRafał LiberaWKS Śląsk WrocławKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  
półfinałDariusz ¦wierczWKS Śląsk WrocławBartłomiej WieteskaTS Wisła Kraków  
finałDariusz ¦wierczWKS Śląsk WrocławRafał LiberaWKS Śląsk Wrocław  
repasaże - I rundaDominik ObierzyńskiWKS Flota GdyniaPaweł GorzelańczykAZS OŚ Poznań  
repasaże - finałAdam PasierbekGKS Czarni BytomDominik ObierzyńskiWKS Flota Gdynia  
o III miejsceAdam PasierbekGKS Czarni BytomBartłomiej WieteskaTS Wisła Kraków  

Repasaże II
repasaże - finałPaweł WolskiWKS Gwardia WarszawaGrzegorz ChmielińskiKJ Koka Jastrzębie-Zdrój  
o III miejscePaweł WolskiWKS Gwardia WarszawaKrzysztof KosińskiMKS Pałac Młodzieży Łódź  

Polityka prywatności Judostat.pl