Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzieży
Wrocław, 03-04.04.1998
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -100 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 7
Liczba startujących zawodników 9
Liczba walk 13
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1976 - 1977
Średnia wieku zawodników 21 lat 243 dni
Średnia wieku medalistów 21 lat 243 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 243 dni
Najmłodszy zawodnik Tomasz Szewczak (20 lat 299 dni)
Najstarszy zawodnik Paweł Sitarski (22 lat 39 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników WKS Śląsk Wrocław (3 zawodników)
TS Wisła Kraków (1 zawodników)
AZS AWF Gdańsk (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Gwardia Warszawa (4 walk)
WKS Śląsk Wrocław (3 walk)
TS Wisła Kraków (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Paweł Sitarski
WKS Gwardia Warszawa
2
Wiktor Wielecki
TS Wisła Kraków
3
Tomasz Szewczak
AZS AWF Gdańsk
3
Marek Szpiglewski
WKS Śląsk Wrocław
5
Rafał Troszczyński
PKS Olimpia Poznań
5
Piotr Wieczorek
WKS Śląsk Wrocław
7
Wojciech Wołosiński
WKS Śląsk Wrocław
7
Piotr Guzowski
GKS Olimpia Grudziądz

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPaweł SitarskiWKS Gwardia WarszawaAndrzej SieniawskiAZS OŚ Poznań  
ćwierćfinałPaweł SitarskiWKS Gwardia WarszawaPiotr GuzowskiGKS Olimpia Grudziądz  
ćwierćfinałPiotr WieczorekWKS Śląsk WrocławRafał TroszczyńskiPKS Olimpia Poznań  
ćwierćfinałWiktor WieleckiTS Wisła KrakówMarek SzpiglewskiWKS Śląsk Wrocław  
ćwierćfinałTomasz SzewczakAZS AWF GdańskWojciech WołosińskiWKS Śląsk Wrocław  
półfinałPaweł SitarskiWKS Gwardia WarszawaPiotr WieczorekWKS Śląsk Wrocław  
półfinałWiktor WieleckiTS Wisła KrakówTomasz SzewczakAZS AWF Gdańsk  
finałPaweł SitarskiWKS Gwardia WarszawaWiktor WieleckiTS Wisła Kraków  
repasaże - I rundaPiotr GuzowskiGKS Olimpia GrudziądzAndrzej SieniawskiAZS OŚ Poznań  
repasaże - finałRafał TroszczyńskiPKS Olimpia PoznańPiotr GuzowskiGKS Olimpia Grudziądz  
o III miejsceTomasz SzewczakAZS AWF GdańskRafał TroszczyńskiPKS Olimpia Poznań  

Repasaże II
repasaże - finałMarek SzpiglewskiWKS Śląsk WrocławWojciech WołosińskiWKS Śląsk Wrocław  
o III miejsceMarek SzpiglewskiWKS Śląsk WrocławPiotr WieczorekWKS Śląsk Wrocław  

Polityka prywatności Judostat.pl